شستن روفرشی در ماشین لباسشویی - قالیشویی مرکزی

شستن روفرشی در ماشین لباسشویی


شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی از چالش‌های نظافت فرش است که اغلب با پرسش‌هایی نیز همراه است. از جمه دمای آب، شوینده ایده‌آل و از همه مهمتر برنامه مناسب ماشین لباسشویی برای این کار به‌نحوی که هم روفرشی تمیز شود و هم لباسشویی آسیب نبیند.

علاوه بر این موارد، نکته مهم دیگری به‌عنوان ظرفیت ماشین لباسشویی و تحمل آن در برابر وزن و فشار آن بر موتور ماشین حین شستشو نیز مطرح است که نباید نادیده گرفته شود.

در مطلب پیش رو به بررسی این موارد می‌پردازیم و به پرسش‌هایی درباره شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی پاسخ می‌گوییم.

با ما همراهی کنید.

شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی: آیا این برنامه موفق است؟

روفرشی از کاربردی‌ترین ملزومات منزل و محافظ خوبی برای فرش در برابر آلودگی‌هاست. این محصول در انواع مختلف و با اندازه‌های گوناگون و متناسب با مساحت انواع فرش ماشینی و دستبافت وجود دارد.

این نوع پوشش با جذب هرگونه لکه، چربی و گرد و غبار مانع از رسیدن این آلاینده‌ها به فرش شده و بر طول عمر آن می‌افزاید. بدیهی است روفرشی نیز مانند سایر اجزای موجود در محیط منزل نیاز به شستشو دارد.

خریداران این محصولات با استفاده از برنامه شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی از فواید آن در حفظ نظافت فرش و محیط زندگی خود استفاده کرده و بهداشت را به خانه خود دعوت می‌کنند.

همچنین بخوانید ….

فرش آکریلیک مرغوب‌ترین نوع فرش ماشینی است که جنس نخ آن از الیاف پلی آکریلو نیتریل است. این نخ این ویژگی را دارد که در برابر بیدزدگی و مواد شیمیایی مقاوم است اما…..

ال جی چه تدارکی برای شستن روفرشی دیده است؟

شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی بسیار آسان و اصولی است و بیشترین سطح از پاکیزگی را برای دارندگان به همراه می‌آورد. به شرط آنکه انتخابی مناسب در این مورد داشته باشند.

تشابه و یکسان بودن این برنامه شستشو در انواع ماشین‌های لباسشویی کار را برای افراد راحت‌تر کرده و نیاز به تنظیمات پیچیده و دشوار را از بین برده است. تا جایی که افراد به راحتی از عهده تنظیم ماشین لباسشویی خود برای این برنامه شستشو برمی‌آیند.

اما علاوه بر برنامه شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی، نکات دیگری نیز در این مورد وجود دارد که در ادامه به آنها نیز می‌پردازیم.

با ما همراه بمانید.

شستن روفرشی در ماشین لباسشویی - قالیشویی مرکزی

شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی: درست یا غلط؟

در مقابل گروهی که روفرشی را جزو اقلام ممنوعه برای شستشو در ماشین لباسشویی می‌دانند، عده‌ای نیز معتقدند اگر اندازه، حجم و وزن روفرشی با ظرفیت لباسشویی متناسب باشد این کار بلامانع و بی‌ضرر است.

پیشنهاد شده که روفرشی‌های متعلق به فرش‌های دارای ابعاد بزرگ را که از حجم و وزن زیادی برخوردارند به ماشین لباسشویی سپرده نشوند. فشار وزن هنگام چرخش روفرشی در حین شستشو که با افزودن آب سنگین‌تر نیز شده می‌تواند آسیب کلی به دستگاه وارد کند.

اما اگر لباسشویی در وزن بالا بوده و گنجایش این حجم و تحمل چنین وزنی را داشته باشد می‌توان از چنین گزینه‌ای استفاده نمود.

علاوه بر این با توجه به تنوع جنس این تولیدات لازم است این کار با تنظیم درجات لباسشویی از نظر دما و زمان برنامه‌های شستشو همراه باشد. این کار در برند ال جی نیز مانند سایر مدل‌ها دارای تنظیمات مناسبی است که شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی را به گزینه ایده‌آل تبدیل کرده و نتایج مطلوبی را به کاربران عرضه می‌کند.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.