شستشوی روفرشی در لباسشویی - قالیشویی مرکزی

شستشوی روفرشی در لباسشویی


شستشوی روفرشی در لباسشویی یکی از گزینه‌های مطرح و موضوع بحث بسیاری از خانم‌های خانه‌دار است. دلیل این موضوع را هم می‌توان به کیفیت شستشو و تاثیر آن بر لباسشویی و روفرشی دانست. موردی که باعث شده برخی انتخاب‌های دیگری از قبیل شستشوی دستی یا ارسال روفرشی به قالیشویی جهت شستشو را در پیش بگیرند.

اما در هر حال مطالعه این مطلب می‌تواند برای افرادی مفید باشد که مایلند این تجربه را با ماشین لباسشویی طی کنند.

برنامه شستشوی روفرشی در لباسشویی چیست؟

استفاده از روفرشی و تاثیر چشمگیر آن بر کیفیت، تمیزی و ماندگاری فرش را در سال‌های اخیر بسیاری از مردم تجربه کرده‌اند. از آنجا که فرش در خانه‌های اغلب ما ایرانیان وجود داشته و اصلی‌ترین محل نشست و برخاست افراد به‌شمار می‌آید، نگهداری بهینه از آن نیز به بخشی از فرهنگ خانه‌داری تبدیل شده است.

برای این کار چه گزینه‌ای بهتر از روفرشی که با یک پوشش کامل از ریشه تا متن فرش را محافظت کرده و مانع از آلودگی و تخریب آن می‌شود.

اما هنگامی که روفرشی نیاز به شستشو پیدا می‌کند، راه‌های مختلفی پیش روی ماست. در میان این روش‌ها، برنامه شستشوی روفرشی در لباسشویی یکی از جالب‌ترین و کامل‌ترین‌هاست. به‌شرط آنکه نکات مختلف از وزن و حجم روفرشی تا میزان شوینده و مدت زمان شستشوی آن در این برنامه منظور شده باشد.

در غیر این صورت بهتر است روفرشی را نیز مانند خود فرش به قالیشویی معتبر بسپارید و از خدمات این مجموعه در شستن آن کمک بگیرید.

همچنین بخوانید ….

شستن روفرشی در ماشین لباسشویی ال جی از چالش‌های نظافت فرش است که اغلب با پرسش‌هایی نیز همراه است. از جمه دمای آب، شوینده ایده‌آل و از همه مهمتر برنامه مناسب ماشین لباسشویی…..

کدام برنامه شستشوی روفرشی در کدام لباسشویی قابل اجراست؟

یکی از سوالات معمول درباره برنامه شستشوی روفرشی در لباسشویی این است که هر برند لباسشویی برای شستشوی روفرشی و سایر اقلام پارچه‌ای چه برنامه‌ای دارد؟

جالب است بدانید برنامه‌های شستشوی موجود در همه برندها تقریبا یکسان بوده و طبق زمان‌بندی محاسبه شده و با اسامی مشخص مطرح می‌شوند.

مثلا برنامه اقتصادی شستشو با مصرف آب کمتر و زمان کوتاه‌تر، برنامه شستشوی لباس‌های متنوع خانگی و سایر موارد که در انواع ماشین لباسشویی تدارک دیده شده است.

نکته مهم در همه این برنامه‌ها انتخاب زمان و حجم مناسب کار و توجه به وضعیت و جنس لباس یا پاچه‌ای است که بناست شسته شود.

در مورد برنامه شستشوی روفرشی در لباسشویی هم روال کار به همین شکل است.

شستشوی روفرشی در لباسشویی - قالیشویی مرکزی

تنوع روفرشی و انتخاب برنامه شستشوی روفرشی در لباسشویی

روفرشی‌ها بسته به ابعاد فرش دارای ابعاد گوناگونی هستند. به همین دلیل نیز حجم آنها با یکدیگر متفاوت بوده که هنگام شستشو در ماشین لباسشویی باید به این نکته توجه داشت.

موضوع دیگر جنس الیاف این روفرشی‌هاست که تاثیر زیادی در انتخاب برنامه مناسب برای شستشوی آنها دارد. برای مثال در نمونه‌های دراری الیاف کشسان، انواع نایلونی و نیز روفرشی‌های نخی و ضدحساسیت، این موضوع متفاوت بوده و باید به‌دقت انتخاب شود.

دمای آب مصرفی و زمان شستشو از مهم‌ترین نکات در این مورد هستند که نیاز به انتخاب دقیق دارند.

اما به‌طور کلی برای انواع روفرشی با توجه به وجود طرح و رنگ در آنها، پیشنهاد دمای بالای آب در برنامه شستشوی روفرشی در لباسشویی داده نمی‌شود. با استفاده از گزینه آب با دمای پایین در شستشو، کیفیت روفرشی بهر حفظ می‌شود. ضمن اینکه شوینده‌های ویژه لباسشویی، در مدت زمان برنامه‌ریزی شده برای این کار، هرگونه آلودگی و چربی را از سطح روفرشی جدا و آن را کاملا پاکسازی می‌کنند.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.