رفع سوختگی فرش ماشینی در کرج

در زندگی ما ایرانی‌ها فرش نقش پررنگی دارد. در تمام خانه های ایرانی و در جای جای آن‌ها یک فرش ماشینی یا دستبافت پهن شده که البته نیازمند مراقبت است. اتفاقات زیادی برای فرش ممکن است رخ دهد. لک شدن، پوسیدن، سوختگی یا پارگی از مواردی است که در خانه‌ها امکان وقوع دارد. بسیاری از این حوادث ممکن است باعث از بین رفتن فرش شود. اما برخی دیگر را اگر زود چاره کنیم تا حد زیادی می‌توان فرش را حفظ کرد. یکی از این اتفاقات سوختگی فرش است. اتفاقی که احتمال وقوع زیادی در هر خانه دارد.

  • مجهز به دستگاه ضد چروک
  • مجهز به خشک کن لوله ای
  • مجهز به گرم خانه طبقاتی
  • دستگاه های شستشو مدرن
  • دستگاه مبلشویی خارجی
  • شامپو های گیاهی و ارگانیک
  • رفوگران استادکار و حرفه ای
  • ارائه ضمانت نامه کتبی

روش‌های از بین بردن سوختگی فرش

سوختگی فرش بر اثر اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. حرارت سیگار، ذغال، اتو، قابلمه داغ یا هر چیز دیگری می‌تواند باعث سوختگی شود. اگر سوختگی بر اثر آتش رخ داده و مقدار زیادی از فرش را از بین ببرد چاره‌ای برای از بین بردن آن وجود ندارد. اما اگر سوختگی سطحی باشد می‌توان با راهکارهای خانگی مقداری آن را ترمیم کرد.

رفع سوختگی فرش ماشینی در کرج - قالیشویی مرکزی

سوختگی بر اثر حرارت اتو یا قابله

یکی از شایع‌ترین دلایل سوختگی فرش در خانه، حرارت قابلمه یا اتو است. قرار گرفتن قابلمه داغ یا اتو روی فرش ابتدا باعث ایجاد یک جای سوختگی زردرنگ خواهد شد. اگر سوختگی در همین حد باشد، می‌توان یک پیاز را از وسط به دو نیم کرده و روی جای سوختگی بکشید. زردی جای سوختگی به این ترتیب از بین خواهد رفت. راه دیگر قرار دادن مقداری یخ در جای سوختگی است. برای از بین بردن رنگ زردی از مخلوط جوش شیرین با آب سرد یا آب اکسیژنه با آب سرد هم می‌توان استفاده کرد. اما اگر جای سوختگی عمیق‌تر باشد باید ابتدا تارهای سوخته را با یک قیچی کوچک کوتاه کرد. سپس با دستمال خیس جای آن را تمیز کرد. اگر سوختگی عمیق باشد رفو کردن آن در خانه امکان ندارد.

راه های ارتباطی

شماره مستقیم دفتر

۰۹۱۰۵۳۴۷۳۰۸

آدرس دفتر

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی مرکزی کرج

آدرس کارخانه

محمد شهر

بیست خط ویژه

۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶

رفع سوختگی فرش با سیگار یا ذغال

برای از بین بردن جای سوختگی با زغال یا سیگار، بهتر است سطح سوخته را با یک قیچی یا یا تیغ به آرامی از روی فرش جدا کنید. ممکن است این قسمت کمی سخت شده باشد. به این منظور می‌توان از یک سمباده نرم استفاده کرد و روی سطح سوختگی را سمباده زد. سپس قطعات جدا شده را جارو کرده و با یک دستمال و شامپو فرش روی این قسمت را تمیز کنید. شامپو فرش می تواند آثار سیاه باقیمانده بر اثر ذغال را از بین ببرد.

نکات مهم در هنگام از بین بردن جای سوختگی روی فرش ماشینی

مهم‌ترین نکته برای از بین بردن جای سوختگی، سرعت عمل است. باید خیلی سریع اثر زردی یا سیاهی را از بین برد. هر چقدر این کار دیرتر انجام شود ممکن است زردی یا سیاهی تثبیت شود. برای تمیز کردن رنگ زردی از مواد شیمیایی استفاده نکنید. این مواد می‌توانند باعث بدتر شدن اثر سوختگی شوند. استفاده از سرکه سفید، آب سرد، شامپو فرش و یخ برای پاک کردن جای زردی انتخاب‌های خوبی هستند. اگر میزان سوختگی خیلی زیاد باشد نباید پرزهای فرش را قیچی کنید چون حالتی فرورفته در فرش ایجاد می‌شود. بهتر است در این حالت فرش را برای رفو به افراد معتبر بسپارید.

رفع سوختگی فرش ماشینی در کرج - قالیشویی مرکزی
_

رفع سوختگی فرش ماشینی در قالیشویی مرکزی

رفع سوختگی فرش ماشینی در کرج - قالیشویی مرکزی
رفع سوختگی فرش ماشینی در کرج - قالیشویی مرکزی
رفع سوختگی فرش ماشینی در کرج - قالیشویی مرکزی
رفع سوختگی فرش ماشینی در کرج - قالیشویی مرکزی
رفع سوختگی فرش ماشینی در کرج - قالیشویی مرکزی

روش های ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی

_

برای ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی میتوانید از طریق صفحه ی سفارش آنلاین اقدام کنید و ۱۰ درصد تخفیف روی فاکتور کل بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.