شستشوی فرش ابریشم در کرج

قدمت فرش­ ابریشمی به دوره صفویه برمی­گردد. این نوع فرش­ها به دلیل بافت ریز و کیفیت درخشان و صیقلی کرک و همچنین تازگی و ثبات رنگشان، زیبا و مجلل هستند.

ابریشم نوعی نخ طبیعی است که از پیله کرم ابریشم تولید می­شود. این ماده جزو لطیفترین و نرم­ترین پارچه­ها و نخ­های دنیا است.

فرش ابریشم نیز مانند انواع فرش­های دیگر و همچنین به عنوان یکی از لوازم اصلی منزل، نیاز به مراقبت و نظافت مداوم دارد. ساختار فرش ابریشم، به با توجه به جنس ابریشم که عمدتا از پروتئین تشکیل شده است، به گونه­ای است که شستوشوی آن باید توسط کارشناس فرش و تکنسین­های مجرب انجام شود.

  • مجهز به دستگاه ضد چروک
  • مجهز به خشک کن لوله ای
  • مجهز به گرم خانه طبقاتی
  • دستگاه های شستشو مدرن
  • دستگاه مبلشویی خارجی
  • شامپو های گیاهی و ارگانیک
  • رفوگران استادکار و حرفه ای
  • ارائه ضمانت نامه کتبی

تفاوت فرش ابریشم و فرش عادی

فرشهای ابریشمی معمولا به دو گروه عمده تقسیم می شوند:

  • تمام ابریشم یا چله ابریشم
  • گل ابریشم

تقسیم بندی فوق بنا بر میزان استفاده از ابریشم در فرش است. فرش های قم یا برخی از فرش های تبریز تمام ابریشم یا چله ابریشمی هستند. نخ ابریشم بسیار لطیف و نازک است؛ به عنوان مثال رجشمار ۸۰ یک فرش ابریشم چندان زیاد به حساب نمی­آید. به همین دلیل نیز فرش ابریشم همواره ظرافت ویژه­ای در ساختار خود دارد؛ به نحوی که اگر آن را تا کنید به اندازه یک پتوی نازک جا می گیرد.

شستشوی فرش ابریشم در کرج

بدون پرز بودن فرش­های ابریشمی برای افرادی که دچار مشکلات ریوی هستند و نسبت به پرز فرش حساسیت دارند، بسیار مناسب است. در مقابل شستوشوی فرش­ ابریشمی کار ساده­ای نیست و بدون حضور کارشناس و افراد مجرب ممکن است از شستوشوی فرش ابریشم نتیجه عکس بگیریم و باعث وارد آمدن آسیب به فرش شویم.

راه های ارتباطی

شماره مستقیم دفتر

۰۹۱۰۵۳۴۷۳۰۸

آدرس دفتر

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی مرکزی کرج

آدرس کارخانه

محمد شهر

بیست خط ویژه

۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶

شستوشوی فرش ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج

انواع روش‌ها قالیشویی، با توجه به نوع فرش ابریشم به سه دسته کلی تقسیم می‌شود:

روش سنتی

این روش، به همان طریق شستوشوی دستی ماشین در منازل شباهت دارد که بعد از غباگیری و شستن فرش، مراحل خشک کردن آن زیر نور آفتاب و به تدریج انجام می­شود. شایان ذکر است که هنوز هم بعضی از شرکت‌ها مانند قالیشویی مرکزی بنا به تشخیص متخصصین خود برای شستن برخی از فرشهای دستبافت قدیمی از این روش استفاده می­کند.

روش قالیشویی نیمه اتوماتیک

در این روش بخشی از کارها مانند غبارگیری، با دخالت کارشناسان و بخشی دیگر توسط ماشین­های مکانیزه انجام می­شوند. تشخیص این موارد هر کدام بر عهده کارشناسان است.

روش قالیشویی اتوماتیک

همانطور که از اسم آن پیداست، تمامی مراحل شستشوی فرش ابریشم در این روش توسط ماشین انجام می‌شود و نیروی انسانی، فقط در قسمت جابه‌جایی فعالیت می‌کند. در نهایت بعد از شستوشوی کامل فرش در دستگاه قطار شستوشو، توسط دستگاه، آبگیری شده و برای خشک شدن کامل بر روی لوله خشک پهن و یا به اتاق خشک کن ارسال می­شود.

قالیشویی مرکزی کرج

برای تماس با قالیشویی مرکزی کرج می­توانید با شماره­های درج شده در سایت تماس برقرار و یا سفارش خود را از طریق ثبت آنلاین در وب سایت قالیشویی مرکزی کرج ثبت، نمایید.

شستشوی فرش ابریشم در کرج
_

شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی مرکزی

بهترین قالی‌شویی فرش دستبافت کرج - قالیشویی مرکزی
مراحل شستشوی فرش ابریشم
شستشوی فرش ابریشم
شستشوی فرش ابریشم
شستشوی فرش ابریشم در کرج

روش های ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی

_

برای ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی میتوانید از طریق صفحه ی سفارش آنلاین اقدام کنید و ۱۰ درصد تخفیف روی فاکتور کل بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.