ترمیم سوختگی فرش دستبافت در کرج

اگر فرش دستبافت شما آسیب ببیند، به‌دلیل قیمت بالایی که دارد، ممکن است دیگر نتوانید فرش دستبافت جدیدی بخرید و جایگزین قبلی کنید. به همین دلیل باید حسابی مراقب فرش باشید و اجازه ندهید کوچک‌ترین آسیبی به آن وارد شود؛ اما سوختگی فرش‌ها، آسیبی است که برخی مواقع نمی‌توان از بروز آن‌ جلوگیری کرد! سوختگی ممکن است بر اثر اتفاقات زیادی رخ دهد؛ مانند سوختن فرش با سیگار، اتو، قابلمه و …. این سوختگی‌ها ممکن است تأثیر زیادی روی ظاهر فرش بگذارند و شما هربار که فرش را می‌بینید، اعصابتان خورد شود! خب باید بگوییم خبر خوبی برایتان داریم؛ ترمیم سوختگی فرش دستبافت امکان‌پذیر است.

 • مجهز به دستگاه ضد چروک
 • مجهز به خشک کن لوله ای
 • مجهز به گرم خانه طبقاتی
 • دستگاه های شستشو مدرن
 • دستگاه مبلشویی خارجی
 • شامپو های گیاهی و ارگانیک
 • رفوگران استادکار و حرفه ای
 • ارائه ضمانت نامه کتبی

باید بگوییم که رفع سوختگی فرش‌های دستبافت در خانه هم امکان‌پذیر است و شما می‌توانید خودتان در خانه فرش‌تان را ترمیم کنید. البته تنها سوختگی‌های کوچک و سطحی را می‌توان در خانه ترمیم کرد و برای سوختگی‌هایی که بزرگ‌تر و عمیق هستند، باید به قالیشویی مراجعه کرد. برای اینکه از ترمیم درست و اصولی فرش دستبافت مطمئن شوید، بهتر است ترمیم سوختگی‌های عمیق را به قالیشویی بسپارید، زیرا ممکن است خودتان سوختگی فرش را بدتر کنید و دیگر نتوان برای رفع آن کاری کرد.

ترمیم سوختگی فرش دستبافت

فرش‌های دستبافت را با استفاده از مواد طبیعی درست می‌کنند و در اکثر مواقع هم در برابر سوختگی از خود مقاومت نشان می‌دهند. با این حال ممکن است سوختگی روی فرش رخ دهد و به همین دلیل باید روش رفع سوختگی فرش را بدانید.

ترمیم سوختگی فرش دستبافت

اگر فرش دستبافت دچار سوختگی سطحی شده است، این مراحل زیر را انجام دهید:

 • با استفاده از سنباده، سطح سوختگی را خیلی آرام بردارید. دقت داشته باشید که نباید به هیچ عنوان سنباده را روی قسمت سوخته فشار دهید. پس از انجام این کار، روی سطح سوختگی را جارو بکشید.
 • چند عدد پیاز را بردارید و نصف کنید. پیازها را روی قسمت سوختگی بگذارید. پس از نیم ساعت پیازها را بردارید. سپس یک پارچه نرم را بردارید و قسمت آسیب‌دیده را تمیز کنید.
 • حال تعدادی یخ را روی قسمت سوختگی بگذارید. این کار را برای کاش دمای پرزها انجام می‌دهید.
 • پس از گذشت چند دقیقه یخ‌ها را بردارید. حال یک برس با پرزهای نرم بردارید و قسمت سوختگی را برس بکشید.
 • فرش را جارو بکشید. در صورت لزوم می‌توانید این مراحل را دوباره تکرار کنید.

این مراحل را که انجام دهید، ترمیم سوختگی فرش دستبافت شما تمام می‌شود. با این حال، حواستان باشد که اگر سوختگی عمیق است، کار ترمیم را به قالیشویی بسپارید.

راه های ارتباطی

شماره مستقیم دفتر

۰۹۱۰۵۳۴۷۳۰۸

آدرس دفتر

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی مرکزی کرج

آدرس کارخانه

محمد شهر

بیست خط ویژه

۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶

سخن پایانی

فرش‌های دستبافت، فرش‌هایی نفیس و گران‌ًقیمت هستند که در صورت آسیب‌دیدن آن‌ها، احتمالاً دیگر نمی‌توان فرش دستبافت جدیدی خرید و آن را جایگزین کرد! به همین دلیل در اکثر مواقع در صورت آسیب‌دیدن فرش دستبافت، افراد اقدام به ترمیم آن می‌کنند که هر مشکلی راه‌حل خاص خود را دارد. همان‌طور که گفتیم بهترین روش برای ترمیم سوختگی فرش دستبافت، کمک‌گرفتن از یک قالیشویی است؛ اما در خانه هم می‌توان سوختگی فرش دستبافت را رفع کرد. برای اینکه خودتان در خانه، سوختگی فرش را ترمیم کنید، ابتدا مطمئن شوید که سوختگی سطحی است، زیرا در صورت عمیق‌بودن سوختگی، ممکن است ترمیم فرش در خانه، آسیب بیشتری به آن بزند.

ترمیم سوختگی فرش دستبافت در کرج - قالیشویی مرکزی
_

ترمیم سوختگی فرش دستبافت در قالیشویی مرکزی

ترمیم سوختگی فرش دستبافت
ترمیم سوختگی فرش دستبافت در کرج - قالیشویی مرکزی
ترمیم سوختگی فرش دستبافت در کرج - قالیشویی مرکزی
ترمیم سوختگی فرش دستبافت در کرج - قالیشویی مرکزی
ترمیم سوختگی فرش دستبافت در کرج - قالیشویی مرکزی

روش های ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی

_

برای ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی میتوانید از طریق صفحه ی سفارش آنلاین اقدام کنید و ۱۰ درصد تخفیف روی فاکتور کل بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.