شستشوی فرش دستبافت همدان در کرج

شستن فرش یکی از راه‌های مراقب از آن است. اما شاید این جمله را زیاد شنیده باشید که فرش دستبافت را نباید شست. دلیل این موضوع، حساسیت بافت و الیاف این فرش‌هاست که باعث شده نگهداری آن‌ها مستلزم دقت بیشتری باشد. فرش‌های دستبافت به دلیل نوع رنگی که در آن‌ها به کار رفته باید با دقت بیشتری شسته شوند تا رنگ‌ها در هم نروند. به همین دلیل توصیه می‌شود که آن ها را در خانه نشویید. اگر به هر دلیلی تصمیم به شستن فرش دستبافت در خانه دارید،‌ بهتر است که قبل از شستن ویژگی‌های فرش را بررسی کنید تا کیفیت فرش شما حفظ شود.

  • مجهز به دستگاه ضد چروک
  • مجهز به خشک کن لوله ای
  • مجهز به گرم خانه طبقاتی
  • دستگاه های شستشو مدرن
  • دستگاه مبلشویی خارجی
  • شامپو های گیاهی و ارگانیک
  • رفوگران استادکار و حرفه ای
  • ارائه ضمانت نامه کتبی

ویژگی‌های فرش همدان

فرش همدان فرشی با طرح و نقشه خاص است. ترکیب رنگ‌های شاد به خصوص طیف رنگ‌های قرمز در فرش‌های بافت این شهر، یکی از ویژگی‌های خاص آن است که باعث تمایز این فرش شده است. اگر به دنبال فرش‌هایی با رنگ‌های صورتی، لاکی، نیلی، فیروزه‌ای یا کرم چرک هستید، فرش‌های همدان انتخاب خوبی برای شما هستند.

شستشوی فرش دستبافت همدان - قالیشویی مرکزی

فرش‌های همدان بیشتر به صورت یک پوده و با یک ردیف پود ضخیم بافته می‌شوند به همین دلیل تراکم خوبی دارند. البته در فرش‌های جدید این شهر مدل‌های دو پوده هم دیده می‌شود. در فرش‌های همدان نقشه‌هایی از لچک و ترنج، نقش‌های اسلیمی یا محرابی زیاد دیده می‌شود. فرش های همدان با نخ پنبه بافته می‌شوند و معمولا در آن‌ها کمتر ابریشم می‌بینیم.

راه های ارتباطی

شماره مستقیم دفتر

۰۹۱۰۵۳۴۷۳۰۸

آدرس دفتر

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی مرکزی کرج

آدرس کارخانه

محمد شهر

بیست خط ویژه

۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶

شستن فرش دستبافت همدان

با توجه به نکاتی که گفتیم مشخص است که فرش‌های دستبافت همدان دارای رنگ‌های خاصی هستند. همین موضوع شستن این فرش را با دقت زیادی همراه می‌کند. اگر در خانه تصمیم به شستن این فرش ها دارید بهتر است ابتدا با یک دستمال نمدار روی یک قسمت فرش بکشید. اگر دستمال رنگی شد اصلا فرش را در خانه نشویید. اما اگر رنگ پس نداد با شرایط خاص می‌توان آن را در خانه شست. قبل از شستن فرش دستبافت همدان باید پشت و روی فرش را جارو کشید تا گرد و غبار آن کاملا گرفته شود. برای شستن فرش‌های دستبافت باید یک فضای باز داشت که کمی شیب داشته باشد.

نباید آب زیر فرش جمع شود. از مواد شوینده بدون آنزیم برای شستن این فرش‌ها باید استفاده کرد. آنزیم مواد شیمیایی باعث از بین رفتن رنگ الیاف خواهد شد. آبی که برای شستن فرش استفاده می‌شود نباید داغ باشد. روی خامه های فرش را نباید با برس زبر تمیز کرد. بهتر است که از دست یا یک دستمال خیلی نرم برای شستن فرش استفاده کرد. آبکشی فرش هم اهمیت زیادی دارد. آب و مواد شوینده نباید لابه لای بافت فرش باقی بماند چون باعث پوسیدن آن خواهد شد.

بهتر است که این فرش را در یک فضای باز پهن کرد تا آب آن به تدریج خارج شود. فرش را دور از آفتاب قرار دهید و آن را آویزان نکنید. به مرور که فرش خشک شد آن را لوله کرده و به داخل خانه ببرید. اگر این شرایط را برای شستن فرش در خانه ندارید،‌ بهتر است برای شستن فرش دستبافت همدان آن را به قالیشویی‌های معتبر بسپارید.

شستشوی فرش دستبافت همدان - قالیشویی مرکزی
_

شستشوی فرش دستبافت همدان در قالیشویی مرکزی

شستشوی فرش دستبافت همدان - قالیشویی مرکزی
شستشوی فرش دستبافت همدان - قالیشویی مرکزی
شستشوی فرش دستبافت همدان - قالیشویی مرکزی
شستشوی فرش دستبافت همدان - قالیشویی مرکزی
شستشوی فرش دستبافت همدان - قالیشویی مرکزی

روش های ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی

_

برای ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی میتوانید از طریق صفحه ی سفارش آنلاین اقدام کنید و ۱۰ درصد تخفیف روی فاکتور کل بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.