خشکشویی خوشخواب در کرج

شاید تا چند سال قبل وقتی تشک‌های خوشخواب کثیف می‌شدند،‌ چاره‌ای جز تعویض آن‌ها وجود نداشت. اما به مرور زمان هم قیمت بالای تشک‌های خوشخواب و هم البته بالا رفتن کیفیت آن‌ها باعث شد که افراد به فکر روش‌های دیگری برای تمیز نگه داشتن تشک باشند. یکی از این راه‌ها شستشوی این تشک‌های خوشخواب است که حالا در خانه می توان آن را انجام داد.

  • مجهز به دستگاه ضد چروک
  • مجهز به خشک کن لوله ای
  • مجهز به گرم خانه طبقاتی
  • دستگاه های شستشو مدرن
  • دستگاه مبلشویی خارجی
  • شامپو های گیاهی و ارگانیک
  • رفوگران استادکار و حرفه ای
  • ارائه ضمانت نامه کتبی

چرا خشکشویی خوشخواب در خانه؟

جواب ساده است. این کار برای سلامتی ما لازم است. تشک خوشخواب به دلیل اینکه مرتب مورد استفاده قرار می‌گیرد می تواند محلی برای رشد قارچ یا حشرات ریز باشد. گاهی حشراتی مانند ساس بدون اینکه متوجه شوید وارد خانه شده و در خوشخواب شما جا خوش می‌کنند. این حشرات و بعضی قارچ ها هم با گزیدن افراد باعث آزار آن‌ها می‌شوند و هم می‌توانند باعث ایجاد حساسیت در افراد شوند.

خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی مرکزی

از طرف دیگر عرق کردن بدن هم می‌تواند با فراهم کردن یک فضای مرطوب باعث رشد باکتری ها شود. از طرف دیگر لکه‌های مختلفی که بر اثر خوردن خوراکی یا آشامیدنی روی تخت ایجاد می‌شود یا لکه‌های خون بر اثر بیماری یا هر لک دیگری، می توانند باعث کثیفی تشک خوشخواب شوند. در این شرایط واقعا تعویض خوشخواب کار راحتی نیست. پس بهترین راه شستشوی آن است.

راه های ارتباطی

شماره مستقیم دفتر

۰۹۱۰۵۳۴۷۳۰۸

آدرس دفتر

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی مرکزی کرج

آدرس کارخانه

محمد شهر

بیست خط ویژه

۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶

مراحل شستشوی تشک خوشخواب در محل

برای شستن تشک خوشخواب، ابتدا سطح آن را جارو می‌کشند تا هیچ گرد و غبار و ذرات خاصی در درزهای آن وجود نداشته باشد. در مرحله بعدی اگر لکه‌های مختلفی روی تشک باشد با اطلاع از نوع لکه،‌ با استفاده از مواد مناسب این لکه‌ها را پاک می‌کنند. در مرحله آخر با استفاده از دستگاه‌های مخصوص سطح تشک را شستشو می‌دهند. این کار باید با دقت و با وسایل مناسب انجام شود تا بافت تشک مشکل پیدا نکند. در مرحله بعد نوبت به وکیوم کردن آب و مواد شوینده می‌رسد. در این حالت با کمک دستگاه های مکنده، آب و مواد شوینده را از سطح تشک جمع کرده و آن را خشک می‌کنند.

ممکن است خشک شدن تشک نیاز به چند ساعت زمان داشته باشد. در این حالت بهتر است تشک را در معرض هوای تازه قرار داد تا رطوبت آن به تدریج خارج شود.

سخن پایانی

شستن تشک خوشخواب به صورت عادی و با آب و مواد شوینده اصلا امکان پذیر نیست. وقتی تشک خیس شود وزن آن چندین برابر می‌شود و امکان بلند کردن آن اصلا وجود ندارد. به همین دلیل برای این کار باید از افراد حرفه ای کمک گرفت. این افراد با داشتن مواد مناسب، لکه‌ها از از بین برده و با مواد مناسب سطح خوشخواب را شستشو می دهند. استفاده از مواد مناسب شوینده نکته مهمی است. این مواد باعث ایجاد حساسیت در پوست افراد نمی‌شوند و سطح خوشخواب را به خوبی ضدعفونی و تمیز می‌کنند. برای تمیز کردن خوشخواب خود بهتر است با یکی از مراکز متخصص در شستشوی خوشخواب تماس گرفته و با خیال راحت خوشخواب خود را در خانه تمیز تحویل بگیرید.

خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی مرکزی
_

خشکشویی خوشخواب در قالیشویی مرکزی

خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی مرکزی
خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی مرکزی
خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی مرکزی
خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی مرکزی
خشکشویی خوشخواب در محل - قالیشویی مرکزی

روش های ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی

_

برای ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی میتوانید از طریق صفحه ی سفارش آنلاین اقدام کنید و ۱۰ درصد تخفیف روی فاکتور کل بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.