شستشوی انواع موکت در کرج

موکت یکی از کفپوش‌های محبوب در کشور ما است. به همین دلیل تولیدکنندگان مختلف، انواع گوناگونی از آن را به بازار عرضه کرده‌اند و این روزها شاهد تنوع زیادی در موکت هستیم. یکی از محاسن موکت این است که می‌توان آن را مانند فرش شست. اما شستشوی موکت اصول خاصی دارد. دلیل این حساسیت این است که بعضی از موکت‌ها در صورت شستشوی نادرست ممکن است تغییر حالت داده و دیگر فرم اولیه خود را نداشته باشد. به همین دلیل خوب است که در مورد جنس انواع موکت و نحوه صحیح شستشوی آن اطلاعاتی داشته باشیم.

  • مجهز به دستگاه ضد چروک
  • مجهز به خشک کن لوله ای
  • مجهز به گرم خانه طبقاتی
  • دستگاه های شستشو مدرن
  • دستگاه مبلشویی خارجی
  • شامپو های گیاهی و ارگانیک
  • رفوگران استادکار و حرفه ای
  • ارائه ضمانت نامه کتبی

شستشوی موکت

تا چند سال قبل مردم موکت را هم مانند فرش در حیاط خانه می‌شستند. اما حالا به دلیل کمبود آب و البته نبود فضا برای خشک کردن موکت،‌ یا می‌توان شستشوی آن‌ها را به قالیشویی‌ها سپرد و یا آن را در محل شست. شستشوی موکت در محل این مزیت را دارد که لازم نیست موکت را از جای خود خارج کنید و امکان تغییر شکل آن وجود ندارد.

شستشوی انواع موکت در کرج - قالیشویی مرکزی

شستشوی موکت پرز بلند

این نوع موکت یکی از انواع پرطرفدار موکت در خانه‌های ایرانی است. برای شستن این موکت‌ها ابتدا آن را به خوبی جارو می‌کنند. نباید هیچ ذره ای در لابه لای پرزهای موکت باقی بماند. سپس قسمت‌هایی که دارای لک است را بررسی می‌کنند و لک‌ها را بر اساس نوع آن‌ها پاک می‌کنند. سپس با کمک شامپو فرش سطح موکت را تمیز کرده و سپس با دستگاه‌های مکنده آن را خشک می‌کنند. بعد از این کار باید موکت در معرض هوای آزاد باشد تا به خوبی خشک شود.

راه های ارتباطی

شماره مستقیم دفتر

۰۹۱۰۵۳۴۷۳۰۸

آدرس دفتر

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی مرکزی کرج

آدرس کارخانه

محمد شهر

بیست خط ویژه

۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶

موکت پرز کوتاه

شستشوی موکت‌های پرز کوتاه، راحت‌تر از موکت‌های پرز بلند است. این موکت‌ها را هم باید ابتدا به خوبی جارو کرد. سپس با کمک دستمال و شامپو فرش سطح موکت را شستشو داد. خشک شدن این موکت‌ها کمی سریع‌تر از موکت های پرز بلند است.

نکات لازم برای شستشوی موکت در خانه

نکته مهم در مورد شستشوی موکت این است که همیشه وقتی موکت به هر دلیل لک می‌شود بهتر است در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تمیز کرد. هر چه لک دیرتر تمیز شود امکان پاک شدن آن کمتر می‌شود. نکته بعدی این است که برای تمیز کردن موکت به هیچ عنوان از آب داغ استفاده نکنید. آب داغ باعث می‌شود که موکت از حالت اولیه خود خارج شود. بهتر است برای شستن موکت از آب ولرم یا سرد استفاده کنید.

بهترین ماده برای تمیز کردن انواع موکت،‌ شامپو فرش است اما از پودر ماشین لباسشویی هم برای پاک کردن موکت می‌توان استفاده کرد. اما باید مقدار آن خیلی کم باشد. اگر بتوانید موکت را از سطح زمین بالاتر قرار دهید راحت‌تر تمیز و خشک خواهد شد. اما اگر موکت روی سطح ثابت شده با کمک دستگاه می‌توانند آن را به خوبی شسته و خشک کنند. موکت‌هایی که دارای الیاف مصنوعی و پلی استر هستند راحت‌تر از دیگر موکت ها تمیز می‌شوند. پس قبل از شروع شستن موکت از جنس آن مطمئن شوید. در هیچ شرایطی از مواد سفید کننده برای تمیز کردن موکت استفاده نکنید.

شستشوی انواع موکت در کرج - قالیشویی مرکزی
_

شستشوی انواع موکت در قالیشویی مرکزی

شستشوی انواع موکت در کرج - قالیشویی مرکزی
شستشوی انواع موکت در کرج - قالیشویی مرکزی
شستشوی انواع موکت در کرج - قالیشویی مرکزی
شستشوی انواع موکت در کرج - قالیشویی مرکزی
شستشوی انواع موکت در کرج - قالیشویی مرکزی

روش های ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی

_

برای ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی میتوانید از طریق صفحه ی سفارش آنلاین اقدام کنید و ۱۰ درصد تخفیف روی فاکتور کل بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.