شستشوی فرش دستبافت در کرج

به علت این‌که فرش‌های دستباف داری بافت حساس و ظریفی هستند باید در زمان شستشوی آن‌ها دقت کنید، وگرنه ممکن است باعث آسیب زدن به آن‌ها خواهید شد که درنتیجه باعث افت ارزش و قیمت آن‌ها خواهید شد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگرچه روش‌های مختلفی برای شستشوی فرش‌های دستباف وجود دارد و می‌توانید آن‌ها را در خانه نیز بشویید اما اگر شما هم ساکن کرج هستید و قصد شستشوی فرش‌های دستباف خود رادارید پیشنهاد می‌کنیم این کار را به قالی‌شویی‌های حرفه‌ای مثل قالی‌شویی مرکزی کرج بسپارید.

 • مجهز به دستگاه ضد چروک
 • مجهز به خشک کن لوله ای
 • مجهز به گرم خانه طبقاتی
 • دستگاه های شستشو مدرن
 • دستگاه مبلشویی خارجی
 • شامپو های گیاهی و ارگانیک
 • رفوگران استادکار و حرفه ای
 • ارائه ضمانت نامه کتبی

معرفی بهترین قالی‌شویی کرج برای فرش دستبافت

یکی از نگرانی‌هایی اصلی صاحبان فرش‌های دستباف، شستن فرش‌های دستباف به‌صورت اصولی و درست است. فرش‌های دستباف جزو وسیله‌های قدیمی و باارزش در خانه‌های ایرانی محسوب می‌شود. بیشتر ایرانی‌ها علاقه

زیادی به نگهداری و استفاده از آن‌ها دارند. به علت این‌که ارزش این کالا بسیار بالا است نگهداری و شستن آن‌ها با روش‌های خاص و ظرافت بالایی انجام می‌شود.

شستشوی فرش‌های دستباف در خانه یا قالی‌شویی‌ها انجام می‌شود؛ اما به خاطر ریسک آسیب دیدن فرش‌ها با شستشوی خانگی همیشه توصیه می‌شود که این کار را به عهده قالی‌شویی‌ها بگذارید. یکی از قدیمی‌ترین قالی‌شویی‌های کرج که مهارت و تخصص بالایی در شستشوی فرش‌های دستباف دارد، قالی‌شویی مرکزی کرج است که با در نظر گرفتن حساسیت شستن فرش‌های دستباف، استفاده از نیروی مجرب و متخصص و دستگاه‌های پیشرفته و مدرن کار شستشوی فرش‌های دستباف را انجام می‌دهد.

راه های ارتباطی

شماره مستقیم دفتر

۰۹۱۰۵۳۴۷۳۰۸

آدرس دفتر

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی مرکزی کرج

آدرس کارخانه

محمد شهر

بیست خط ویژه

۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶

مزیت‌های شستشوی فرش دستباف در قالی‌شویی مرکزی کرج

قالی‌شویی مرکزی کرج جزو قدیمی‌ترین قالی‌شویی‌ها در ایران که سابقه بیش از پنجاه‌ساله در این حیطه دارد. این قالی‌شویی فرش‌های دستباف را در بهترین شرایط می‌شوید که از این شرایط می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم استفاده از آب داغ: در زمان شستشوی فرش‌های دستباف نباید از آب داغ استفاده کرد چراکه آب داغ باعث آسیب زدن به بافت و الیاف فرش می‌شود و با احتمال بالا باعث پخش شدن رنگ فرش می‌شوند.
 • به کار بردن مواد شوینده مناسب: فرش‌های دستباف اگر با ماده‌های شوینده بی‌کیفیت شسته شوند ممکن است دچار آسیب شوند. بعضی از این ماده‌های شوینده به‌مرورزمان باعث از بین رفتن بافت فرش می‌شوند. قالی‌شویی مرکزی با تخصص و تجربه خود در زمینه شستشوی فرش‌های دستباف از ماده‌های مناسب و مخصوص برای این کار استفاده می‌کند. ازجمله این موارد می‌توان به پودر صابون و شامپوی مخصوص شستشوی فرش اشاره کرد.
 • استفاده از دستگاه‌های مدرن و هوشمند: قالی‌شویی مرکزی کرج از دستگاه‌ها و تجهیزات خاص و جدیدی برای این کار استفاده می‌کند. این قالی‌شویی با کمک دستگاه‌های هوشمند آب را به‌صورت یکدست در سراسر فرش پخش می‌کند. این دستگاه‌ها می‌توانند آب فرش را بعد از شستشوی فرش به‌صورت کامل خارج کند.

سخن پایانی

اکثر افرادی که قصد شستشوی فرش‌های دستباف رادارند نمی‌توانند به‌راحتی به هر قالی‌شویی اطمینان کنند. چراکه ممکن است قبلاً تجربه‌های بدی در این زمینه داشته باشند و با انتخاب قالی‌شویی‌های نامناسب باعث آسیب‌دیدگی در فرش‌های خود شده‌اند. در برخی مواقع همین مسئله باعث می‌شود که افراد در منزل اقدم به شستشوی فرش‌های خود کنند؛ اما لازم نیست دراین‌باره نگران باشید چراکه اگر ساکن شهر کرج هستید می‌توانید فرش‌های دستباف خود را با بهترین شرایط و تضمین کیفیت و سلامت در قالی‌شویی مرکزی کرج بشویید. این قالی‌شویی باتجربه بالای خود در این زمینه و استفاده از کادر مجرب و دستگاه‌های پیشرفته جزو

بهترین قالی‌شویی‌ها در کرج محسوب می‌شود. شما می‌توانید سفارش خود در این قالی‌شویی را به‌صورت حضوری یا آنلاین انجام دهید.

بهترین قالی‌شویی فرش دستبافت کرج - قالیشویی مرکزی
_

شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی مرکزی

شستشوی فرش دستبافت در کرج - قالیشویی مرکزی
بهترین قالی‌شویی در کرج - قالیشویی مرکزی
شستشوی فرش ارزان در کرج - قالیشویی مرکزی
بهترین قالی‌شویی فرش دستبافت کرج - قالیشویی مرکزی
بهترین قالی‌شویی فرش دستبافت کرج - قالیشویی مرکزی

روش های ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی

_

برای ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی میتوانید از طریق صفحه ی سفارش آنلاین اقدام کنید و ۱۰ درصد تخفیف روی فاکتور کل بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.