شستشوی فرش گل ابریشم در کرج

استفاده از فرش گل ابریشم در منزل و یا هر مکان دیگری، جلوه­ای زیبا و مجلل به محیط میبخشد. امروزه فرش­های ابریشم به دلیل گستردگی و کارگاه­های تولیدی انبوه در انواع مختلف اصل و مصنوعی تولید می­شوند. فرش گل ابریشم از نخی تولید می­شود که دور کرم ابریشم است و به عنوان پیله ۹۰ درصد آن، ابریشم خالص است. کیفیت، نرمی و لطافت و براقیت فرش گل ابریشم اصل در حدی است که تشخیص آن از فرش­ها و ابریشمهای مصنوعی بسیار آسان است.

به دلیل کیفیت و نوع بافت فرش گل ابریشم، چه فرش ابریشم اصل و چه فرش ابریشم مصنوعی، شستو­شوی این نوع فرش­ها قواعد و کارشناسی خاص خود را نیاز دارد. به همین دلیل اکثر افراد کار شستشوی این نوع فرش­ها را به مجموعه­های تخصصی قالیشویی، مانند قالیشویی مرکزی کرج، واگذار می­کنند.

  • مجهز به دستگاه ضد چروک
  • مجهز به خشک کن لوله ای
  • مجهز به گرم خانه طبقاتی
  • دستگاه های شستشو مدرن
  • دستگاه مبلشویی خارجی
  • شامپو های گیاهی و ارگانیک
  • رفوگران استادکار و حرفه ای
  • ارائه ضمانت نامه کتبی

شستشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج

صرف نظر از آن که شستشوی فرش گل ابریشم فرایندی زمان­بر و کاملا تخصصی است؛ قالیشویی و نظافت فرش از جمله امورات مربوط به منزل است، که همه ما در طول سال با آن سرو کار داریم؛ اما مشغله­های زندگی روزمره و عدم وجود فرصت و حتی جای کافی برای شستشوی فرش­ها، همگی ما را ناچار از انتخاب یک قالیشویی خوب برای شستشوی عالی و دقیق فرش و قالی منزل خود کرده است.

شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج

قالیشویی مرکزی در زمینه ارائه انواع خدمات شستوشو و بازسازی فرش فعالیت دارد. وجه تمایز خدمات قالیشویی مرکزی با سایر دفاتر و شرکت­های ارائه دهنده خدمات قالیشویی ، مواردی همچون کسب مجوز از اتحادیه قالیشویان کشور، مجهز بودن به کارخانه اختصاصی قالیشویی، مجهز بودن به تجهزیرات اتوماتیک قالیشویی، ارائه قیمت منصفانه و رقابتی، سرویس فوری به سراسر نقاط استان البرز و نظم و تعهد در تمام فرایند انجام وظایف است.

در قالیشویی مرکزی خدمات شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی به طور تخصصی ارائه می­گردد.

امروزه قالیشویی­های بسیاری در سطح شهر کرج یا استان البرز فعالیت دارند؛ اما داشتن تمامی عوامل کمی و کیفی در شستشوی فرش، همانطور که در موارد بالا اشاره شد، قالیشویی مرکزی کرج را از سایر قالیشویی­ها متمایز کرده است.

راه های ارتباطی

شماره مستقیم دفتر

۰۹۱۰۵۳۴۷۳۰۸

آدرس دفتر

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی مرکزی کرج

آدرس کارخانه

محمد شهر

بیست خط ویژه

۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶

قالیشویی مرکزی کرج

شستشوی فرش ماشینی از رایج ترین خدمات ارائه شده در قالیشویی مرکزی است. همانظور که گفته شد با تاسیس و آغاز به کار چندین ساله مجموعه های خدماتی مانند قالیشویی مرکزی، دلیلی برای شستن فرش و یا ترمیم آن در منزل باقی نمی ماند.

قالیشویی مرکزی با اعزام نیروهای حمل نقل خود به آدرس محل زندگی یا کار شما، در اسرع وقت؛ فرش های آسیب دیده یا کثیف را از شما تحویل گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن فرش های سالم و تمیز را به شما بازمی گردانند.

با تماس با کارشناسان قالیشویی مرکزی کرج، اطلاعات کاملی در رابطه با انواع خدمات مانند، رفو، شستوشو، ترمیم رنگ، هزینه حمل و نقل و …. دریافت خواهید کرد. همچنین درهنگام جمع آوری فرش، نوع خدمات و قیمت هر کدام و همچنین خمات جانبی قالیشویی مرکزی، مانند ترمیم و رفو فرش گل ابریشم، در رسید به صورت شفاف قید می شود.

شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج
_

شستشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی

شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج
شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج
شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج
شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج
شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج

روش های ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی

_

برای ثبت سفارش در قالیشویی مرکزی میتوانید از طریق صفحه ی سفارش آنلاین اقدام کنید و ۱۰ درصد تخفیف روی فاکتور کل بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.