شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج

شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج


   استفاده از فرش گل ابریشم در منزل و یا هر مکان دیگری، جلوه­ای زیبا و مجلل به محیط می­بخشد. امروزه فرش­های ابریشم به دلیل گستردگی و کارگاه­های تولیدی انبوه در انواع مختلف اصل و مصنوعی تولید می­شوند. فرش گل ابریشم از نخی تولید می­شود که دور کرم ابریشم است و به عنوان پیله ۹۰ درصد آن، ابریشم خالص است. کیفیت، نرمی و لطافت و براقیت فرش گل ابریشم اصل در حدی است که تشخیص آن از فرش­ها و ابریشم­های مصنوعی بسیار آسان است.

   به دلیل کیفیت و نوع بافت فرش گل ابریشم، چه فرش ابریشم اصل و چه فرش ابریشم مصنوعی، شستو­شوی این نوع فرش­ها قواعد و کارشناسی خاص خود را نیاز دارد. به همین دلیل اکثر افراد کار شستوشوی این نوع فرش­ها را به مجموعه­های تخصصی قالیشویی، مانند قالیشویی مرکزی کرج، واگذار می­کنند.

همچنین بخوانید ….

در روش قالیشویی اتوماتیک، شستشوی فرش ها با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک صورت می گیرد. به طور کلی مراحل شستشوی یک فرش در یک کارخانه قالیشویی عبارتند از:….

شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج

  صرف نظر از آن که شستوشوی فرش گل ابریشم فرایندی زمان­بر و کاملا تخصصی است؛ قالیشویی و نظافت فرش  از جمله امورات مربوط به منزل است، که همه ما در طول سال با آن سرو کار داریم؛ اما مشغله­های زندگی روزمره و عدم وجود فرصت و حتی جای کافی برای شستوشوی فرش­ها، همگی ما را ناچار از انتخاب یک قالیشویی خوب برای شستشوی عالی و دقیق فرش و قالی منزل خود کرده است.

قالیشویی مرکزی در زمینه ارائه انواع خدمات شستوشو و بازسازی فرش فعالیت دارد. وجه تمایز خدمات قالیشویی مرکزی با سایر دفاتر و شرکت­های ارائه دهنده خدمات قالیشویی ، مواردی همچون کسب مجوز از اتحادیه قالیشویان کشور، مجهز بودن به کارخانه اختصاصی قالیشویی، مجهز بودن به تجهزیرات اتوماتیک قالیشویی، ارائه قیمت منصفانه و رقابتی، سرویس فوری به سراسر نقاط استان البرز و نظم و تعهد در تمام فرایند انجام وظایف است.

 در قالیشویی مرکزی خدمات شستوشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی به طور تخصصی ارائه می­گردد.

  امروزه  قالیشویی­های بسیاری در سطح شهر کرج  یا استان البرز فعالیت دارند؛ اما داشتن تمامی عوامل کمی و کیفی در شستشوی فرش، همانطور که در موارد بالا اشاره شد، قالیشویی مرکزی کرج را از سایر قالیشویی­ها متمایز کرده است.

شستوشوی فرش گل ابریشم در قالیشویی مرکزی کرج

قالیشویی مرکزی کرج

شستشوی فرش ماشینی از رایج ترین خدمات ارائه شده در قالیشویی مرکزی است. همانظور که گفته شد با تاسیس و آغاز به کار چندین ساله مجموعه های خدماتی مانند قالیشویی  مرکزی، دلیلی برای شستن فرش و یا ترمیم آن در منزل باقی نمی ماند. قالیشویی مرکزی با اعزام نیروهای حمل نقل خود به آدرس محل زندگی یا کار شما، در اسرع وقت؛ فرش های آسیب دیده یا کثیف را از شما تحویل گرفته  و در کوتاه ترین زمان ممکن فرش های سالم و تمیز را به شما بازمی گردانند.

با تماس با کارشناسان قالیشویی مرکزی کرج، اطلاعات کاملی در رابطه با انواع خدمات مانند، رفو، شستوشو، ترمیم رنگ، هزینه حمل و نقل و …. دریافت خواهید کرد. همچنین درهنگام جمع آوری فرش، نوع خدمات و قیمت هر کدام و همچنین خمات جانبی قالیشویی مرکزی، مانند ترمیم و رفو فرش گل ابریشم، در رسید به صورت شفاف قید می شود.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.