شستشوی روفرشی

شستشوی روفرشی


روفرشی یکی از کاربردی‌ترین لوازم هر خانه‌ای است. به‌لطف این وسیله فرش‌های ارزشمند هر خانه از لک و آلودگی در امان می‌ماند.

اما با این‌حال، بسیاری از افراد از روش نگهداری و شستشوی صحیح این وسیله آگاه نیستند. بنابراین یکی از سوالات رایج برخی افراد این است که روش صحیح شستشوی روفرشی چگونه است؟

برخی افراد این وسیله را در منزل می‌شویند و گروهی دیگر ترجیح می‌دهند تا پاکسازی آن را به یک قالیشویی معتبر مانند قالیشویی مرکزی بسپارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شستشوی این وسیله و روش‌های صحیح نگهداری از آن تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

شستشوی روفرشی در قالیشویی

شستن این وسیله با ماشین لباسشویی می‌تواند آسیب‌های بسیار جدی را به تار و پودهای آن وارد کند. مزیت سپردن شستشوی این وسیله به مراکز معتبر این است که آن‌ها تجربه بیشتری دارند و می‌توانند با توجه به جنس روفرشی از شوینده و روشی مناسب استفاده کنند.

در قالیشویی‌ها از شوینده‌های ملایم و گیاهی برای لکه‌گیری و شستشوی روفرشی بهره می‌برند. همچنین شدت عملکرد دستگاه

توسط پرسنل بسیار ماهری تنظیم می‌شود تا به الیاف روفرشی آسیبی نرسد.

بعضی از روفرشی‌ها به‌علت جنسی که دارند پس از شستشو دچار آب‌رفتگی می‌شوند. در بیشتر مواقع علت این موضوع مربوط به روش خشک کردن آن‌ها بر می‌گردد.

در مراکز ارائه‌دهنده شستشو و پاکسازی انواع فرش این وسیله با استفاده از دستگاه‌های مخصوص در سریع‌ترین زمان ممکن خشک می‌شود. بسیاری از لکه‌های قدیمی روفرشی در قالیشویی‌ها با استفاده از تکنیک‌های تخصصی به‌طور کامل پاکسازی می‌شوند.

همچنین بخوانید ….

موکت یکی از کفپوش‌هایی که در مکان‌های مختلف مانند سالن‌های همایش، منازل، راهروی ادارات و هتل‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از موکت قطعاً سطح آن آلوده و منبع انتقال بیماری‌ها می‌شود…..

نکات شستشوی روفرشی

اگر می‌خواهید این وسیله را در منزل بشویید، پیشنهاد می‌کنیم این کار را به‌طور دستی انجام دهید. برای تولید روفرشی از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود و آن‌ها را در انواع ماشینی و دستبافت تولید می‌کنند.

از طرفی بهتر است قبل از شستشو درباره جنس وسیله خود به‌خوبی آگاه شوید و در باره شوینده مناسب آن تحقیق کنید. دمای آب را با توجه به جنس روفرشی تنظیم کنید. در بعضی مواقع آب گرم منجر به کوچکتر شدن اندازه این وسیله می‌شود.

همچنین برای شستشوی روفرشی از ابزارهای خیلی زبر و تیز استفاده نکنید. در بعضی مواقع استفاده از روش‌های غلط و ماشین لباسشویی برای شستشوی آن، منجر به ادغام رنگ‌ها و یا چروکی بیش از حد روفرشی می‌شود.

شستشوی روفرشی

قالیشویی مرکزی کرج معتبرترین مرکز شستشوی روفرشی

قالیشویی مرکزی کرج یکی از بهترین مراکز خدمات مربوط به انواع فرش و مبلمان است. شما می‌توانید شستشوی روفرشی خود را نیز به این قالیشویی بسپارید.

برای ثبت سفارش کافی است با این مرکز تماس بگیرید تا پرسنل آن در سریع‌ترین زمان ممکن به آدرس شما مراجعه کنند. همچنین می‌توانید سفارشات خود را به‌طور آنلاین و از طریق سایت این مجموعه ثبت کنید.

تعهد و تجربه پرسنل این مرکز، این اطمینان را برای شما به‌وجود می‌آورد که روفرشی یا کفپوش‌های شما با بالاترین دقت

و کیفیت شسته شوند. پس ماندگاری و تمیزی روفرشی خود را با اعتماد به قالیشویی مرکزی کرج تضمین کنید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.