بازار فرش دستباف کرج

بازار فرش دستباف کرج


بازار فرش دستبافت کرج کجاست؟

فرش دستبافت و تابلو فرش یکی از مهم‌ترین اقلام صادراتی به کشورهای دیگر است که در تمام دنیا طرفداران خاصی دارد. علاوه بر این داخل کشور  و دربین خانواده‌های ایرانی هم این فرش‌ها طرفداران خاص خود را دارند. خیلی از افراد تمایل دارند خانه را با فرش‌های دستبافت با طرح و نقش اصیل ایرانی بپوشانند.

افرادی که ساکن کرج هستند می‌توانند برای خرید به مراکزی که فرش دستبافت می‌فروشند مراجعه کنند و با بازدید در بین طرح‌ها و طرح‌های مختلف فرش دلخواه خود را انتخاب کنند.

بازار آقای فرش کرج

فروشگاه‌های بزرگ آقای فرش شعبه‌های مختلفی دارد. شعبه‌ی آقای فرش در کرج انواع متفاوتی از فرش‌های دستبافت  و تابلو فرش با طرح‌های مختلف را در معرض بازدید قرار داده است. این مرکز پارکینگ اختصاصی دارد و بازدیدکنندگان از این نظر در سختی نخواهند بود.

همچنین برای اینکه تمام اقشار جامعه بتوانند از این مرکز خرید کنند امکان خرید اقساطی با تعداد قسط ۳۶ و بیشتر فراهم شده است.

یکی دیگر از مزایای خرید فرش دستبافت از آقای فرش شعبه کرج این است که این مرکز امکان حمل و نقل رایگان فرش و تحویل در محل را دارد.

همچنین بخوانید ….

  فرش ماشینی به دلیل سرعت تولید و ارزان بودن مواد اولیه، بیشتر مورد توجه تولیدکنندگان و جوامع امروزی است. این نوع فرش گونه­ای از قالی است که بر خلاف فرش دستباف با ماشین آلات صنعتی بافته می­شود…..

 

فروشگاه فرش دستبافت  تک ستاره گوهر دشت

فرش فروشی تک ستاره در گوهر دشت کرج واقع است که امکان خرید آسان و مطمئن را برای کسانی که ساکن کرج هستند فراهم می‌کند. در این فرش فروشی می‌توانید از کیفیت فرشی که خریداری می‌کنید مطمئن باشید.

فروشگاه فرش دستبافت مدائن

در بازار فرش دستبافت و تابلو فرش مدائن که در ویلاشهر کرج واقع است می‌توانید مجموعه‌ای از انواع فرش‌های مدنظر خود را مشاهده کنید و متناسب با کیفیت مورد انتظار از فرش دستبافت و بودجه‌ای که در اختیار دارید خرید نمایید.

قیمت فرش دستبافت تابعی از چندین عامل است. تراکم گره‌ها در واحد رج یکی از معیارهای تعیین بهای فرش است. هر رج ۷ سانتی‌متر است و هر چه تعداد گره‌ها بیشتر باشد به معنای ریز نقش بودن فرش است.  نوع گره‌ای که برای بافتن فرش زده می‌شود شامل انواع گره‌های فارسی، ترکی، جفتی و هنری است که در تعیین ارزش فرش دستبافت تاثیر گذار است.

همچنین سلامت فرش و نداشتن پوسیدگی، جمع شدن کناره فرش، رنگ پس دادگی و رنگ پریدگی از معیارهای دیگر برای تعیین قیمت فرش دستبافت است.

بازار فرش دستباف کرج

فرش دستبافت بساک

یکی دیگر از بهترین مراکز فرش دستبافت در کرج فرش بساک است. این فروشگاه جزو اتحادیه صنف فرش دستبافت ایران است که در میدان شاه عباسی کرج واقع است. انواع طرح‌های ایرانی فرش دستبافت را در این مرکز موجود است و حتی می‌توانید فرش‌های دستبافت دست دوم را با نو تعویض کنید.

برای ارائه خدمات بهتر به خریداران در این فرش فروشی کالای خریداری شده تا درب منزل به صورت رایگان حمل می‌شود و هزینه‌ای از خریدار دریافت نمی‌شود.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.