بازاز فرش دستبافت تهران

بازاز فرش دستبافت تهران


بازار فرش دستبافت تهران کجاست؟

فرش دستبافت فرشی است که الیاف آن طبیعی است و با کمک دست بافته می‌شود. با توجه به دقت و ظرافتی که در بافت این فرش‌ها باید رعایت شود قیمت آن از فرش‌های ماشینی بالاتر است. خرید فرش دستبافت در شهر بزرگی مثل تهران شاید کمی سخت به نظر بیاید. اما اگر به مراکز فروش فرش دستبافت مراجعه کنید می‌توانید در کمترین زمان تعداد زیادی فرش را در دسترس داشته باشید و از بین آن‌ها خرید خود را با مناسب‌ترین قیمت انجام دهید.

همچنین بخوانید ….

در روش قالیشویی اتوماتیک، شستشوی فرش ها با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک صورت می گیرد. به طور کلی مراحل شستشوی یک فرش در یک کارخانه قالیشویی عبارتند….

مرکز خرید شهر فرش تهران

شهر فرش یکی از بزرگترین فروشگاه‌های ارائه کننده فرش است که دارای سه شعبه در نقاط مختلف شهر است. خریداران هر کدام از این مراکز که به محل سکونت آن‌ها نزدیک‌تر است را می‌توانند انتخاب کنند و در آن از فرش‌های متنوع دستبافت بازدید و خرید کنند.

شهر فرش برای این‌که افراد مختلف قدرت خرید از این مرکز را داشته باشند امکان فروش اقساطی را فراهم کرده است. فقط کافی‌ست خریداران مدارک مورد نیاز را ارائه کنند و فرش دستبافت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

حتی کسانی که امکان مراجعه‌ی حضوری به مراکز شهر فرش را ندارند می‌توانند از امکان خرید غیر حضوری استفاده کنند و با مراجعه به وب سایت فرش دستبافت مورد نظر را انتخاب کنند و سپس با پرداخت آنلاین ، فرش را درب منزل تحویل بگیرند.

کسانی که هم که قصد خرید فرش به صورت حضوری دارند می‌توانند از سرویس حمل و نقل رایگان شهر فرش استفاده کنند.

مرکز خرید آقای فرش تهران

یکی دیگر از مراکز خرید فرش دستبافت در تهران مرکز آقای فرش است که در شهرهای دیگر هم شعبه فروش دارد. مرکز فروش آقای فرش  برای جلب رضایت مشتریان امکان خرید اقساطی فرش دستبافت را فراهم کرده است. به این ترتیب نیازی نیست برای خرید فرش دستبافت حتماً بودجه‌ی زیادی در اختیار داشته باشید بلکه می‌توانید به صورت اقساطی فرش مورد نظر خود را خرید کنید.

این مرکز سرویس برای حمل و نقل فرش دستبافت را به منظور راحتی خریداران نیز در نظر گرفته است.

بازاز فرش دستبافت تهران

مرکز خرید بازار مبل ایران

شاید گمان کنید این مرکز خرید فقط مختص مبلمان و سرویس‌های خواب چوبی است. اما بر خلاف نصور شما بهترین نمونه‌های فرش دستبافت و ماشینی در این مرکز خرید به فروش می‌رسد.  با مراجعه به این مرکز خرید می‌توانید کلکسیونی از بهترین فرش‌های دستبافت را مشاهده کنید و درصورت نیاز به صورت اقساطی خرید کنید.

این مرکز پارکینگ اختصاصی دارد و مراجعان را برای خرید کردن به زحمت نمی‌اندازد.

مرکز خرید فرش عباسی

مرکز خرید فرش دستبافت عباسی در تهران بهترین فرش‌های دستبافت و تابلو فرش را برای فروش به مشتریان ارائه می‌کند. این مرکز در میدان فردوس تهران و نبش خیابان قرنی است. این بازار معماری قدیمی دارد وبا کیفیت‌ترین فرش‌های دستبافت با طرح‌های اصیل برای صادرات را می‌توان در آن پیدا کرد.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.