بازار فرش دستباف کرج

بازار فرش دستباف کرج


بازار فرش دستبافت کرج کجاست؟

فرش یکی از پرفروش‌ترین کالاهایی است که همیشه مشتری خود را دارد. انواع مختلف فرش‌های دستبافت و ماشینی، و تابلو فرش‌های خاص در بازارهای فرش در سراسر کشور دیده می‌شوند. اگر ساکن شهر کرج هستید و تمایل دارید که فرشی خاص خریداری کنید، ما به شما بازار فرش کرج را پیشنهاد می‌دهیم.

بازار فرش ماشینی و دستبافت آقای فرش

بازار فرش ماشینی و دستبافت آقای فرش، بزرگترین بازار فرش در کرج است. این بازار شعبه‌های مختلفی در سراسر شهر کرج دارد. در این بازار انواع مختلف فرش ماشینی و دستبافت و تابلو فرش‌های مختلف وجود دارند. نکته خوب این بازار این است که تمامی برندهای فرش در آن شعبه دارند.از طرف دیگر فرش‌ها در این بازار، قیمت‌های متنوعی دیده می‌شوند. علاوه بر این، امکان خرید اقساطی در قسط‌های ۳۶ ماهه از این بازار وجود دارد. علاوه بر این بازار فروشگاه‌های فرش فروشی دیگری نیز در سراسر کرج وجود دارند که می‌توان از آن‌ها فرش‌های متنوعی خریداری کرد.

همچنین بخوانید ….

بازار فرش دستبافت در تهران مراکزی هستند که انواع متنوعی از فرش دستبافت در آن‌ به فروش می‌رسد. اغلب این مرکز امکان خرید قسطی و حمل و نقل رایگان فرش را برای خریداران فراهم می‌کنند. …

فروشگاه فرش دستبافت تک ستاره گوهردشت

یکی از بزرگترین فرش فروشی‌های کرج، فرش فروشی تک ستاره است که در گوهردشت کرج قرار گرفته است. این فروشگاه با تنوع زیادی که در محصولات خود دارد، برای ساکنین کرج امکانات خوبی برای خرید فرش فراهم کرده است.

فروشگاه فرش دستبافت مدائن

فروشگاه فرش مدائن در ویلا شهر کرج قرار گرفته و بازاری بسیار خوب برای خرید انواع فرش و تابلو فرش است. اهالی کرج می‌توانند فرش‌های مورد نظر خود را از این فروشگاه خریداری کنند.

فروشگاه فرش دستبافت بساک

بساک یکی دیگر از فروشگاه‌های فرش در کرج است که به فروش فرش‌های دستبافت شهرت دارد. این فروشگاه که جزو اتحادیه صنف فرش دستبافت ایران است، با ارائه انواع فرش‌های دستبافت و با کیفیت، توانسته نیاز مردم کرج را تامین کند. این فروشگاه در میدان شاه عباسی کرج قرار گرفته است. یکی از ویژگی‌های این فروشگاه این است که شما می‌توانید فرش کهنه دستبافت را با فرش نو تعویض کنید. شرایط خرید فرش در این فروشگاه برای خریداران در نظر گرفته شده است.

بازار فرش دستباف کرج

تفاوت قیمت فرش در فروشگاه‌های فرش چیست؟

فرش‌ها برندهای مختلف و بافت‌های متفاوتی دارند. عوامل مختلفی مانند نوع الیاف، تعداد گره، تراکم فرش و ابعاد آن، باعث ایجاد تفاوت در قیمت فرش می‌شود. بعضی از برندهای تولید فرش هم قیمت‌های نسبتا بالاتری در مقایسه با دیگر برندها دارند. مزیت خرید از بازار آقای فرش کرج این است که شما می‌توانید مدل‌های مختلف فرش را در این فروشگاه در کنار هم قرار داده و با مقایسه قیمت‌ها، نمونه‌ای که مناسب شرایط خرید شماست را خریداری کنید.

امکان فروش اقساطی در این بازارها هم باعث شده که تمامی مردم با هر شرایط مالی بتوانند از آن خرید کنند.به این ترتیب خانه هر ایرانی می‌تواند مزین به فرش‌های دستبافت و ماشینی در طرح‌ها و نقش‌های جذاب و خاص شود.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.