چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید؟ - قالیشویی مرکزی

چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید؟


چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید؟

قالیشویی یکی از خدمات پرطرفدار است که محبوبیت آن ها در زمان شروع سال جدید حتی بالاتر نیز می رود. کاربرد قالیشویی ها برای افراد به خصوص خانم های خانه دارد از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که از این طریق می توانند هم خود استراحت کنند و هم مطمئن باشند که به فرش آن ها به بهترین نحو ممکن رسیدگی می شود. قالیشویی ها علاوه بر این کار شستن فرش را انجام می دهند بلکه کارهای مشابه دیگری مثل رفوگری و ترمیم را نیز انجام می دهند. همین طور بیش تر قالیشویی ها کار شستشوی موکت و مبلمان را نیز انجام می دهند.

قالیشویی های معتبر زیادی در سراسر کشور وجود دارد اما متاسفانه باید گفت که در این بین افراد سودجو با قالیشویی های غیرمجاز خود اقدام به کلاهبرداری از افراد می کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم از قالیشویی ها معتبر و مجاز استفاده کنید. در ادامه در نظر داریم به طور کامل درباره این که چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید؟

شستشو با مواد شوینده نامناسب

در قالیشویی های غیرمجاز از شوینده های نامناسب و بی کیفیت برای شستن فرش استفاده می کنند و درعین حال انتخاب شوینده را بدون توجه به جنس و بافت فرش انجام می دهند. شستن فرش با ماده های شوینده غیر استاندارد بدون در نظر گرفتن جنس و نوع فرش قطعا باعث آسیب دیدن فرش به صورت همیشگی خواهد شد.

همچنین بخوانید ….

برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد و نحوه ثبت شکایت از قالیشویی چگونه اشت در این مقاله همراه ما باشید تا روش شکایت از قالیشویی را برایتان بیان کنیم …

به کارگیری دستگاه های غیر استاندارد

قالیشویی ها غیر مجاز از دستگاه های قدیمی و نامناسب استفاده می کنند. استفاده از این نوع دستگاه ها به آسانی می تواند باعث پارگی، خرابی، تغییر رنگ و آسیب دائمی فرش شود.

نداشتن دقت و نظم در حمل و نقل

قالیشویی های غیر مجاز خدمات خوبی را ارائه نمی کنند. برای مثال بخش حمل و نقل آن ها نیز اصولی و درست نیست و ممکن است در حین انجام دادن آن باعث آسیب فرش شوند.

همین طور در این قالیشویی ها ممکن است فرش با مشکلات دیگری مثل پارگی، باقی ماندن لکه و آلودگی روی فرش، تغییر رنگ فرش، پخش شدن رنگ فرش، ترکیب رنگ فرش با هم و غیره نیز مواجه شود. همین طور در بیش تر مواقع این قالیشویی ها نمی توانند به موقع در زمان وعده داده شدن فرش را تحویل مشتری دهند.

چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید؟ - قالیشویی مرکزی

هزینه‌های نامعقول

قالیشویی های مجاز و معتبر که تحت اتحادیه قالیشویان فعالیت کرده و قیمت مشخص و استانداردی را برای خدمات خود دارند اما قالیشویی های غیرمجاز برعکس آن ها مبلغ های بیش تر و نامناسب را از مشتری درخواست می کنند و در عین حال خدمات نامناسب و بی کیفیتی را نیز ارائه می دهند.

سخن پایانی

در این مقاله خطرات و معایب استفاده از قالیشویی غیرمجاز را بررسی کردیم. امروزه بیش از پیش مضرات این قالیشویی ها غیر مجاز مشخص شده است. شما می توانید برای خدمات مختلف از قالیشویی های معتبر و حرفه ای استفاده کنید و بابت گم شدن یا آسیب دیدن فرش خود نگران نباشید.

در قالیشویی های مجاز و معتبر حتی با احتمال بسیار پایین اگر فرش شما دچار آسیب شود می توانید به راحتی با شکایت به اتحادیه قالیشویان پیگیر مشکل خود بوده و خسارت مناسب آن را درخواست کنید. به همین دلیل همیشه فراموش نکنید که در شستن فرش از قالیشویی های معتبر و مجاز استفاده کنید تا از نتیجه کار راضی بوده و دچار دردسر و مشکلات مختلفی در این زمینه نشوید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.