شکایت از قالیشویی - قالیشویی مرکزی

شکایت از قالیشویی


برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد؟

این روزها همه شهرها پر شده‌اند از آپارتمان‌هایی که فضای مناسبی برای شستن فرش‌ها ندارند و این موضوع تبدیل به دغدغه‌ای برای آپارتمان‌نشین‌ها شده است. البته باید بگوییم که قالیشویی‌ها این دغدغه را کاهش داده‌اند و با شستشوی فرش‌ها، کار آپارتمان‌نشین‌ها را آسان کرده‌اند. با این وجود، همچنان نگرانی از عملکرد نامناسب قالیشویی‌ها وجود دارد. به همین دلیل این سؤال برای خیلی از ما پیش می‌آید که برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد؟

زمانی که فرش‌های خود را به قالیشویی می‌سپاریم؛ اما از کار آن‌ها راضی نیستیم، به فکر شکایت از قالیشویی می‌افتیم. در این موارد چه باید کرد؟ چطور می‌توانیم از قالیشویی شکایت کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا روش شکایت از قالیشویی را برایتان بیان کنیم.

نحوه ثبت شکایت از قالیشویی

در وهله اول برای انتقاد و شکایت از قالی‌شویی بهتر است با خود قالیشویی تماس بگیرید و مشکل خود را با آن‌ها در میان بگذارید. اگر قالیشویی مورد نظر، معتبر باشد، سریعاً اقدام به رفع مشکل به وجود آمده خواهد کرد. به‌عنوان مثال، اگر فرش شما تمیز نشده باشد، مجدد مراجعه کرده و بدون هزینه اضافه، فرش را می‌شویند. همچنین اگر به بافت فرش آسیبی رسیده باشد، خسارت آن را پرداخت خواهند کرد. با این حال، قالیشویی‌هایی هم هستند که نه تنها مشکل را رفع نکرده و خسارتی پرداخت نمی‌کنند، بلکه با رفتار نامناسب خود، مشکل را دوچندان خواهند کرد. در چنین مواقعی می‌توانید به‌سراغ شکایت از قالیشویی بروید.

همچنین بخوانید ….

چگونه به قالیشویی اعتماد کنیم؟ این سؤالی است که ذهن تمام افرادی را که قصد دارند فرش و قالی خود را به یک قالیشویی بسپارند، به خود مشغول می‌کند …

اگر از خدمات یا فاکتورهای صادرشده قالیشویی راضی نیستید، می‌توانید به اتحادیه صنف قالیشویان شکایت کنید. اتحادیه‌ها بخش‌های مختلفی دارند که یکی از این بخش‌ها، رسیدگی به شکایات است. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری با بخش شکایات اتحادیه صنف قالیشویان در تماس باشید. همچنین می‌توانید به آدرس سایت https://eght1351.com/ مراجعه کرده در شکایت از قالیشویان تهران را به‌ٌصورت آنلاین ثبت کنید.

پس از ثبت شکایت توسط شما، کارشناسان اتحادیه به محل قالیشویی مراجعه خواهند کرد و شرایط را بررسی می‌کنند.اگر کارشناسان تشخیص دهند که قالیشویی مقصر بوده و وظیفه خود را به‌خوبی انجام نداده است و باعث آسیب به فرش شما شده، قالیشویی را موظف خواهد کرد تا خسارت شما را پرداخت کند.

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است از کار قالیشویی راضی نباشید و به‌دنبال شکایت از قالیشویی بروید:

  •  تمیز نشدن فرش
  •  زرد شدن فرش
  •  لک شدن فرش
  •  پاره شدن فرش
  •  تأخیر در تحویل فرش
شکایت از قالیشویی - قالیشویی مرکزی

استعلام قالیشویی‌های مجاز کشور از اتحادیه صنف قالیشویان

یکی دیگر از کارهای اتحادیه صنف قالیشویان این است که لیستی از قالیشویی‌های مجاز کشور را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما باید قالیشویی معتبری را انتخاب کرده و فرش‌های خود را به دست آن‌ها بسپارید. بدین ترتیب، می‌توانید وارد سایت اتحادیه صنف قالیشویان شده و در قسمت استعلام قالیشویی، لیستی از معتبرترین قالیشویان را مشاهده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم در مورد نحوه شکایت از قالیشویی صحبت کنیم و روش صحیح این کار را به شما معرفی نماییم. همان‌طور که گفتیم ابتدا بهتر است با خود قالیشویی صحبت کرده و سپس شکایت خود را نزد اتحادیه صنف قالیشویان ببرید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.