شستشوی فرش در منزل با دستگاه - قالیشویی مرکزی

شستشوی فرش در منزل با دستگاه


شستشوی فرش در منزل با دستگاه

شستشوی فرش در منزل با دستگاه جزو خدمات اصلی قالی‌شویی‌ها است که با استفاده از مواد شوینده نانو و دستگاه‌های پیشرفته اقدام به شستن فرش در محل می‌کنند. شستشو و خشک‌شویی انواع مختلف فرش‌های ماشینی، دستباف، ابریشمی، سنتی در آپارتمان و منازل شخصی به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. در ادامه مهم‌ترین نکات شستشوی فرش در منزل با دستگاه را بررسی می‌کنیم، با ما همراه باشید.

نحوه شستشوی فرش در منزل با دستگاه

شرکت‌های قالی‌شویی با استفاده از دستگاه‌های صنعتی و مکانیزه اقدام به شستشوی فرش‌های مختلف می‌کنند و روند شستشو نیز بسیار راحت و ساده انجام می‌شود. این مسئله باعث می‌شود که ضررهای احتمالی فرش در حین شستشو کاهش یابد. در اصل می‌توان گفت آسیب‌های رایج در حین شستن فرش به‌صورت معمولی با استفاده از دستگاه‌های خشک‌شویی کم‌تر شود.

شستشوی فرش در منزل در ۳ مرحله مختلف انجام می‌شود که شامل جارو کشیدن فرش، شستشو با دستگاه دریل فرچه‌ای و درنهایت خشک‌کردن با دستگاه مکنده است.

همچنین بخوانید ….

برای شستن فرش در منزل یا در قالیشویی باید از شوینده‌ی مناسب استفاده شود تا فرش به خوبی تمیز شود. یکی از شوینده‌های مناسب برای شستن فرش پودر صابون است. در این مطلب شما را….

تفاوت فرش شویی در منزل و قالی‌شویی

مهم‌ترین فرق شستشوی فرش در منزل و قالی‌شویی در نوع شستشو و خدمات ارائه‌شده است. فرش‌ها در کارخانه‌ها و شرکت‌های قالی‌شویی با کمک دستگاه‌های بزرگ و با آب کامل شستشو می‌شود؛ اما اگر در نظر دارید که از شستشوی فرش در منزل با دستگاه استفاده کنید باید از روش‌های خشک‌کردن فرش استفاده کنید، شستشوی فرش در آپارتمان با دستگاه‌های کوچک‌تر انجام می‌شود.

در برخی موارد ممکن است افراد برای نظافت بیش‌تر فرش‌های خود قصد استفاده از خدمات شستشوی فرش در منزل داشته باشند، این نوع شستشو در مقایسه با شستشو در قالی‌شویی فرق دارد چراکه از این طریق می‌توان در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و از سالم ماندن فرش‌های خود اطمینان پیدا کنید.

مزایای قالی‌شویی در منزل با دستگاه

شستشوی فرش در منزل با دستگاه با استفاده از مواد شوینده خاص برای پاک کردن لکه‌های مختلف و چربی انجام می‌شود. دستگاه‌های شستشوی فرش به دلیل برخورداری از فنّاوری‌های به‌روز دنیا باعث افزایش سرعت شستشو می‌شوند و فرش‌های مختلف با جنس‌های متنوع را باکیفیت بالا شستشو می‌دهند.

همچنین خدمات قالی‌شویی در منزل با دستگاه باعث جلوگیری از عوض شدن رنگ فرش، مخلوط شدن رنگ‌ها، زرد شدن ریشه‌های فرش، کاهش کیفیت فرش و غیره می‌شود، چراکه دستگاه‌های شستشو روند لکه‌گیری فرش را با کمک مواد شوینده و پاک‌کننده مناسب انجام می‌دهند و درنهایت آبکشی و خشک‌کردن فرش را باظرافت و کیفیت بالایی انجام می‌دهند و از این طریق از آسیب‌دیدگی فرش جلوگیری می‌کنند.

شستشوی فرش در منزل با دستگاه - قالیشویی مرکزی

شستشوی فرش در منزل با دستگاه در کرج

قالی‌شویی‌های مختلفی در کرج اقدام به ارائه خدمات شستشوی فرش در منزل با دستگاه می‌کنند، اما اگر می‌خواهید از این خدمات استفاده کنید بهتر است از قالی‌شویی‌های معتبر و حرفه‌ای کمک بگیرید تا فرش‌های خود را باکیفیت بالا شستشو دهید. یکی از این قالی‌شویی‌ها، قالی‌شویی مرکزی کرج است که به دلیل سابقه کاری و تجربه بالایی که در این حیطه کاری دارد، جزو بهترین قالی‌شویی‌ها در کرج محسوب می‌شود، این قالی‌شویی خدمات مختلف خود به مشتریان را به‌صورت ارزان و درعین‌حال باکیفیت ارائه می‌کند. شما می‌توانید از روش‌های مختلف با این قالی‌شویی تماس بگیرید. برای سفارش آنلاین می‌توانید از وب‌سایت قالی‌شویی مرکزی کرج اقدام کنید.

سخن پایانی

امروزه به علت وجود انواع مختلف ماده‌های شوینده، بانوان خانه‌دار فرش‌های خود را در منزل شستشو می‌دهند؛ اما بهتر است بدانید که بااینکه این ماده‌ها، باعث تمیزی اولیه و سریع فرش می‌شوند اما باگذشت زمان باعث ماندگاری آلودگی‌ها در فرش می‌شوند و به‌مرور لکه‌های سفید بر روی فرش باقی خواهد ماند، به همین علت توصیه می‌کنیم برای شستن فرش‌ها از قالی‌شویی‌های حرفه‌ای و معتبر مانند قالی‌شویی مرکزی کرج استفاده کنید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.