شستن فرش با پودر صابون

شستن فرش با پودر صابون


آشنایی با شیوه‌ی شستن فرش با پودر صابون

برای شستن فرش در منزل یا در قالیشویی باید از شوینده‌ی مناسب استفاده شود تا فرش به خوبی تمیز شود. یکی از شوینده‌های مناسب برای شستن فرش پودر صابون است. در این مطلب شما را با شیوه‌ی صحیح شستن فرش با پودر صابون آشنا می‌کنیم و مزایای استفاده از آن را بیان می‌کنیم.

مزایای شستن فرش با پودر صابون چیست؟

شستن فرش باید با شوینده‌ای مرغوب و مناسب انجام شود و ضمن اینکه فرش را تمیز و درخشان می‌کند از خراب شدن رنگ آن  جلوگیری کند. درصورتی‌که از شوینده‌ی نامناسب برای شستن فرش استفاده شود رنگ الیاف فرش خراب می‌شود و کیفیت فرش کم می‌شود.

اما پودر صابون این مزیت را دارد که قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و هیچ صدمه‌ای به رنگ الیاف فرش نمی‌زند. به همین جهت به طور گسترده‌ای برای شستن فرش از آن استفاده می‌شود.

همچنین بخوانید ….

احتمالا برای شما هم پیش آمده که لکه‌ای روی فرش ماشینی خانه‌تان ریخته است اما با روش‌های مختلف پاک کردن لکه‌ها آشنا نیستید و نمی‌دانید چکار کنید……

سال‌ها قبل هم خیلی از افراد برای شستن لباس‌ها از صابون استفاده می‌کردند. زیرا قدرت پاک کنندگی آن زیاد است. پودر صابون به خوبی چربی‌ها را در خود حل می‌کند، همچنین دوده و گرد و غبار را هم به خوبی پاک می‌کند. این مزایا باعث شد کارخانه‌ها پودر صابون را تولید کنند و روانه‌ی بازار کنند تا استفاده از آن برای شستن فرش هم راحت شود.

آشنایی با مراحل شستن فرش با پودر صابون

شستن فرش با پودر صابون بسیار ساده است و استفاده از آن مراحل پیچیده‌ای ندارد. قبل از شستشوی فرش باید آن را با جارو برقی تمیز کنید، سپس با استفاده از محلول پودر صابون و صابون فرش را بشویید. برای شستشوی فرش می‌توانید از یک تکه ابر یا پارو استفاده کنید.

تنها نکته‌ی مهمی که برای شستشوی فرش با پور صابون باید رعایت کنید این است که در مرحله‌ی آبکشی به خوبی فرش را بشویید تا هیچ اثرث از صاوبن روی فرش باقی نماند. چون اگر پودر صابون به خوبی پاک نشود رنگ فرش بعد از خشک شدن کدر می‌شود.

شستن فرش با پودر صابون

آیا برای شستشوی تمام فرش‌ها می‌توان از پودر صابون استفاده کرد؟

پیش از استفاده از پودر صابون برای شستن فرش ماشینی باید به لیبلی که پشت فرش نصب شده است دقن کنید و درصورتی که روی آن استفاده از پودر صابون ممنوع شده از آن استفاده نکنید. اما معمولاً استفاده از پودر صابون بریا شستن فرش محدودیتی ندارد.

کسانی که در کرج یا حومه زندگی می‌کنند می‌توانند سفارشات شستن انواع فرش را به قالیشویی مرکزی بسپارند. این قالیشوئی عضو رسمی اتحادیه قالیشوئی است و بیش از ۵۰ سال در زمینه‌ی شستن فرش سابقه دارد. به همین دلیل با تحویل به موقع سفارشات و دریافت هزینه‌ی مناسب توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

با ثبت سفارش به صورت آنلاین و از طریق سایت می‌توانید از تخفیفات ویژه قالیشوئی مرکزی برخوردار شوید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.