آموزش ساخت دستگاه قالیشویی خانگی - قالیشویی مرکزی

آموزش ساخت دستگاه قالیشویی خانگی


آموزش ساخت دستگاه قالیشویی خانگی

شستن فرش‌ها همواره دغدغه‌ای بوده که همه ما داشته‌ایم و می‌خواهیم با روشی سریع و راحت، فرش‌ها را بشوییم. قالیشویی سعی در رفع این دغدغه داشته‌اند و همواره تضمین کیفیت شستشوی فرش و تضمین بهترین قیمت را ارائه می‌دهند؛ اما باز هم نگران آسیب‌دیدن فرش‌هایمان خواهیم بود. به همین دلیل، افراد بسیاری ترجیح می‌دهند که خودشان، فرش‌هایشان را بشویند.

برای شستن فرش‌ها در خانه می‌توانید خودتان یک دستگاه قالیشویی خانگی بسازید و با استفاده از آن، فرش‌های خود را خیلی راحت بشویید. شاید ساخت دستگاه قالیشویی خانگی به‌نظر دشوار برسد؛ اما اگر وسایل مورد نیاز را داشته باشید، چندان هم کار دشواری نیست. در این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه ساخت دستگاه قالیشویی خانگی را به شما آموزش دهیم.

همچنین بخوانید ….

انواع دستگاه قالیشویی اتوماتیک فرش‌های شما را می‌خیسانند، شستشو می‌دهند، لوله می‌کنند، خشک می‌کنند، لکه‌زدایی می‌کنند و این کارها را با نهایت دقت و ظرافت انجام می‌دهند تا آسیبی به فرش وارد نشود …

نحوه ساخت دستگاه قالیشویی خانگی

برای ساخت دستگاه قالیشویی خانگی ابتدا باید ۳ فرچه تهیه کنید. دستگیره فرچه‌ها را جدا کنید.سپس یک قطعه فلزی با ۳ زبانه تهیه کنید. زبانه‌های این قطعه فلزی با فاصله ۱۲۰ درجه از هم به‌ شکل آرم بنز در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.حال با استفاده از یک دریل، ۳ فرچه را روی ۳ زبانه این دستگاه پیچ کنید.

در این مرحله به یک دستگاهی نیاز دارید که قطعه فلزی متصل‌شده به فرچه‌ها را روی آن قرار دهید تا فرچه‌ها همانند برس غلتکی یک دستگاه قالیشویی عمل کرده و فرش را به‌خوبی فرچه بکشند. شما می‌توانید از دستگاه چمن‌زنی استفاده کنید. همچنین طی چرخشی هم می‌تواند برای این کار مفید باشد؛ اما به دستگاهی قوی‌تر مانند دستگاه چمن‌زنی نیاز خواهید داشت.

برای ساخت دستگاه قالیشویی خانگی می‌توانید شلنگ آب را هم به دستگاه متصل کنید تا در زمان چرخش برس غلتکی، آب هم با فشار زیاد روی فرش پاشیده شده و درست مانند دستگاه قالیشویی عمل کرده و فرش را بشوید. برای این کار تنها به یک شلنگ بلند و سری شلنگ فشار قوی نیاز دارید تا آب را با فشار به روی فرش بپاشد.بدین ترتیب ساخت دستگاه قالیشویی خانگی به اتمام می‌رسد و می‌توانید خیلی راحت فرش‌های خود را بشویید.

آموزش ساخت دستگاه قالیشویی خانگی - قالیشویی مرکزی

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم در مورد ساخت دستگاه قالیشویی خانگی صحبت کنیم و نحوه ساخت این دستگاه را به شما آموزش دادیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید، دستگاه مناسبی را ساخته و فرش‌های خود را به‌راحتی بشویید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.