اصول با اهمیت شستشوی مبلمان - قالیشویی مرکزی

اصول با اهمیت شستشوی مبلمان


صفر تا صد شستشوی مبلمان

مبلمان یکی از اجزای اصلی دکوراسیون منازل است که لازم است هر چند وقت یک بار تمیز شود و لکه‌های روی آن پاک شود. اگر شما هم جزو کسانی هستید که هر سال نزدیک عید نوروز فرش و مبلمان را می‌شوئید بهتر است تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا اصول با اهمیت شستشوی مبلمان را به شما آموزش دهیم.

بهترین شوینده برای شستن مبلمان

یکی از مهم‌ترین مراحلی که در شستن انواع مبلمان راحتی و استیل یا حتی صندلی‌های غذاخوری اهمیت دارد، انتخاب شوینده‌ی مناسب است. شوینده باید قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد و بتواند تمام لکه‌هایی که روی پارچه‌ی مبلمان ایجاد شده است را به خوبی از بین ببرد و آن را شفاف کند.
از طرف دیگر نباید هیچ آسیبی به رنگ پارچه‌ی مبل بزند یا اینکه کیفیت آن را کم کند. پس شوینده‌های حاوی آنزیم‌های قوی یا شوینده‌هایی که مواد سفید کننده دارند به هیچ وجه برای شستن مبلمان مناسب نیستند.
بهترین شوینده برای شستن مبلمان در منزل، شوینده‌های در دسترس و خانگی مانند مایع ظرفشویی یا شامپو فرش هستند. همچنین برای لکه‌های مواد غذایی قدیمی روی پارچه مبلمان می‌توانید از ترکیبات زیر استفاده کنید.
• سرکه سفید
• جوش شیرین

همچنین بخوانید ….

تمیزی مبل نجس یکی از موضوعات مهم برای خانواده‌هایی است که به موضوع پاکیزگی شرعی اهمیت می‌دهند. با توجه به حجم و ساختار خاص مبل، این موضوع قدری دشوار بوده و….

خیس نکردن فوم مبلمان

یکی از اصول با اهمیت در شستشوی مبلمان این است، که پارچه یا ابری که با استفاده از آن پارچه‌ی مبلمان را تمیز می‌کنیم خیلی خیس نباشد که موجب نفوذ آب به داخل فوم مبلمان شود. چون اگر فوم مبل خیس شود مدت زمانی طولانی لازم است که بتواند خشک شود و قطعاً در این فاصله‌ی زمانی کیفیت فوم از بین می‌رود و خراب می‌شود.

خیس نشدن پایه‌ها و دسته‌های چوبی مبلمان

مبلمان سلطنتی با پایه‌ها و دسته‌های چوبی و منبت‌کاری شده باید با دقت زیادی تمیز شوند. چون نفوذ آب به آن باعث باد کردن و خراب شدن چوب می‌شود. پس حتماً باید هنگام تمیز کردن مبلمان از پارچه‌ای که کمی مرطوب باشد و به طور کامل خیس نباشد استفاده کنید.
حتی بهتر است ابتدا با پارچه‌ی خشک تمام گرد و غبار روی پایه‌ها را تمیز کنید، سپس از یک روغن جلادهنده مناسب چوب برای تمیز کردن پایه‌ها استفاده کنید.

اصول با اهمیت شستشوی مبلمان - قالیشویی مرکزی

شستشوی مبلمان در خانه با استفاده از دستگاه بخارشور

یکی از بهترین اقداماتی که می‌توانید برای حفظ کیفیت مبلمان بعد از شستشو انجام دهید این است که آن را با دستگاه بخارشور تمیز کنید. استفاده از بخار این مزیت را دارد که آب به داخل فوم مبلمان نفوذ نمی‌کند و آن را خراب نمی‌کند و حرارت بالای بخار می‌تواند تمام ذرات آلودگی را تمیز کند.
اگر می‌خواهید از خدمات شستن مبل استفاده کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم شستشوی مبلمان منزل خود را به قالیشوئی مرکزی کرج بسپارید. خدمات خشکشوئی مبلمان در این مرکز در محل و با استفاده از بهترین شوینده‌ها انجام می‌شود. اگر می‌خواهید بابت دریافت خدمات تخفیف بگیرید، سفارشات را در سایت ثبت کنید تا از مزایای ۱۰ درصدی تخفیف استفاده کنید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.