نانوشوئی فرش - قالیشویی مرکزی

نانوشوئی فرش


فرش یکی از کالاهای گران قیمت است که در دکوراسیون منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل لازم است بهترین شیوه شستشو فرش انتخاب شود تا کیفیت و رنگ الیاف آن تغییر نکند. در این مطلب یکی از شیوه‌‌ی مطلوب برای شستن فرش معرفی می‌شود. با ما همراه باشید تا شیوه نانوشوئی فرش را بهتر بشناسید.

نانوشوئی فرش چیست؟

نانوشوئی به یکی از شیوه‌های شستشوی فرش گفته می‌شود که در آن از شوینده نانو استفاده می‌شود. بقیه مراحل شستشو مانند روش‌های دیگر انجام می‌شود. تنها تفاوت فقط به نوع مواد شوینده ارتباط دارد.

ویژگی شوینده‌‌های نانو چیست؟

شوینده‌های نانو دارای ویژگی زیر هستند.
• فرش بعد از شستشو با مواد نانو دیرتر لکه را به خود جذب می‌کند.
• ماندگاری و طول عمر فرش‌هایی که با مواد نانو شسته می‌شوند بیشتر از فرش‌های دیگر است.
• مواد نانو از رنگ فرش محافظت می‌کند.
• مواد نانو با محیط زیست سازگار هستند و هیچ آسیبی به محیط زیست نمی‌زنند.

همچنین بخوانید ….

شستن فرش ماشینی یا دستبافت بسیار مهم است چراکه علاوه بر ظاهر تمیز و درخشانی که به خانه می‌دهد بلکه ازلحاظ بهداشت و سلامتی نیز اهمیت خاص خود را دارد. یکی از….

مراحل شستشو فرش با مواد نانو چیست؟

شستن فرش با مواد نانو در کارخانه‌های قالیشوئی مطابق با مراحل روش‌های دیگر و به صورت زیر است.
• غبارگیری فرش
اولین مرحله برای شستن انواع فرش، تمیز کردن گرد و غبار از روی آن است. این مرحله با استفاده از دستگاه‌های غبارگیری انجام می‌شود.
• لکه‌برداری و شستشوی فرش
در این مرحله لکه‌های روی فرش با استفاده از شوینده‌های نانو تمیز می‌شود. سپس کارهای شستشوی فرش آغاز می‌شود.
• خشک کردن فرش
بعد از اینکه تمام سطح فرش با استفاده از شوینده تمیز شد، فرش‌ها به دستگاه سانترفیوژ منتقل می‌شوند تا آبگیری شوند و بعد از آن با قرار گرفتن روی ستون‌های گالوانیزه خشک شوند.
• اتوکشی و بسته بندی
بعد از اینکه کارشناسان کنترل کیفی تمیزی فرش را بررسی کردند در آخرین مرحله از شستشو، آن‌ها را بسته‌بندی می‌کنند و به مشتریان تحویل می‌دهند.

نانوشوئی فرش - قالیشویی مرکزی

چه زمانی از نانوشوئی فرش استفاده کنیم؟

با توجه به اینکه بعد از نانوشوئی فرش‌ها احتمال لکه‌دار شدن و کثیف شدن فرش‌ها کمتر می‌شود، کسانی که در خانواده‌های پر جمعیت زندگی می‌کنند یا اینکه فرزند خردسال دارند و احتمال کثیف شدن فرش‌های منزل آن‌ها زیاد است، بهتر است از نانو شوئی استفاده کنند. چون این مواد احتمال کثیف شدن فرش‌ها را کمتر می‌کند.
همچنین برای محافظت از فرش‌های گران قیمت و دستبافت توصیه می‌کنیم از نانوشوئی استفاده کنید. زیرا بعد از استفاده از نانوشوئی، الیاف فرش نرم و لطیف می‌شود و در برابر اصطکاک مقاوم می‌شوند.
قالیشوئی مرکزی کرج با استفاده از بهترین شوینده‌ها فرش‌ و موکت و تابلو فرش را میشوید. این کارخانه به زمان بندی ارائه شده به مشتری متعهد است و سفارشات را در زمان اعلام شده به مشتریان تحویل می‌دهد.
برای ارتباط با قالیشوئی با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶ یا ۰۲۶۳۲۷۲۷۰۶۰ تماس بگیرید یا اینکه سفارشات خود را در سایت ثبت کنید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.