مزایای خشکشوئی مبلمان - قالیشویی مرکزی

مزایای خشکشوئی مبلمان


مبلمان منزل مانندفرش یا موکت کثیف می‌شود و نیاز به شستشو دارد. آلودگی مبلمان به دلیل نشستن گرد و غبار روی سطح آن اتفاق می‌افتد و هم اینکه ممکن است لکه‌ی چربی یا غذا روی آن ریخته شده باشد. برخی از افراد برای تمیز کردن مبلمان خودشان برای تمیز کردن مبلمان اقدام می‌کنند، درحالی‌که برخی از افراد دیگر از خدمات خشکشوئی مبلمان استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید با مزایای خشکشوئی مبلمان آشنا شوید، خواندن ادامه این مطلب را از دست ندهید.

حفظ کیفیت فوم با خشکشوئی مبلمان

یکی از اصلی‌ترین مزایای تمیز کردن و خشکشوئی مبلمان این است که هیچ آسیبی به مبل نمی‌زند و آن را خراب نمی‌کند. وقتی بخواهید مبلمان را با آب و شوینده بشویید، احتمال نفوذ آب به داخل فوم مبل خیلی زیاد است و به این ترتیب فوم حالت خود را از دست می‌دهد و دیگر مثل سابق نرم نخواهد بود.
اما در خشکشوئی مبلمان از بخار آب و شوینده‌های مناسب استفاده می‌شود و آب به داخل فوم نفوذ نمی‌کند، به همین دلیل می‌توانیم مطمئن باشیم که مبل دچار آسیب نمی‌شود و کیفیت خود را از دست نمی‌دهند.

همچنین بخوانید ….

مبلمان یکی از اجزای اصلی دکوراسیون منازل است که لازم است هر چند وقت یک بار تمیز شود و لکه‌های روی آن پاک شود. اگر شما هم جزو کسانی هستید که هر سال نزدیک عید نوروز فرش و مبلمان….

حفظ کیفیت چوب مبلمان

آب همانطور که فوم مبلمان را خراب می‌کند، می‌تواند کیفیت چوب را هم تحت تاثیر قرار بدهد و موجب از بین رفتن آن شود. به همین دلیل توصیه می‌شود از خشکشوئی مبلمان استفاده کنید. چون در این شیوه به هیچ وجه برای تمیز کردن پایه‌های مبل استیل یا دسته‌های آن از بخار آب استفاده نمی‌شود. حتی کارکنان دقت زیادی می‌کنند تا هنگام شستن و تمیز کردن فوم، بخار با چوب مبلمان تماس پیدا نکند.

لکه برداری قوی با خشکشوئی مبلمان

خانم‌هایی که فرزند خردسال دارند، از کثیف شدن مبلمان با لکه‌های مواد غذایی، شیر یا رنگ‌ و خمیر بازی رنج می‌برند. اگر لکه‌ها با استفاده از شوینده‌های مناسب و مرغوب پاک شود، کیفیت پارچه مبلمان و رنگ آن تغییر نمی‌کند.
در روش خشکشوئی مبلمان حرارت بخار آب و شوینده‌های رقیق شده با قدرت پاک کنندگی بالا می‌توانند لکه‌ها را به خوبی پاک کنند تا هیچ اثری از آن روی پارچه باقی نماند.

مزایای خشکشوئی مبلمان - قالیشویی مرکزی

جلوگیری از ایجاد بوی بد با خشکشوئی

یکی از مزایای خشکشوئی مبلمان این است که موجب ایجاد بوی بد نمی‌شود، چون فوم مبلمان خیلی خیس نمی‌شود. درحالی‌که شستشوی مبل در خانه و توسط خود فرد، باعث خیس شدن فوم می‌شود و چون مدت زمان مورد نیاز برای خشک شدن فوم طولانی است ممکن است در این مدت مبلمان بو بگیرد.
قالیشوئی مرکزی کرج علاوه بر ارائه خدمات شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی، خدمات خشکشوئی مبلمان را در محل انجام می‌دهد. هزینه‌های ارائه خدمات، مطابق تعرفه‌های اتحادیه قالیشوئی از مشتریان دریافت می‌شود و از شوینده‌های مرغوب و با کیفیت استفاده می‌شود. شماره تلفن قالیشوئی ۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶ و ۰۲۶۳۲۷۲۷۰۶۰ است. همچنین می‌تواید سفارشات را در سایت ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان باشید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.