چگونه سوختگی مبل را از بین ببریم؟

از بین بردن جای سوختگی مبل

از بین بردن جای سوختگی مبل


چگونه سوختگی مبل را از بین ببریم؟

سوختگی مبل از جمله مشکلاتی است که همه ی انسان ها در طول زندگی خود ممکن است با آن رو به رو شوند. سوختگی مبل ظاهر نامناسبی به مبل و نمای کلی منزل می بخشد بنابراین اگر با چنین مشکلی مواجه شدید بهتر است سریعا به دنبال راه کار هایی برای از بین بردن این مشکل باشید که البته ما در این مقاله قصد داریم شما را در رابطه با این موضوع یاری کنیم بنابراین تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

دریافت خدمات قالیشویی در کرج
۰۲۶۳۲۷۲۷۰۶۰
۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶
سفارش آنلاین
روی لینک ها کلیک کنید

روش های از بین بردن سوختگی مبل

روش های متفاوتی برای از بین بردن سوختگی مبل وجود دارد که اکنون به بررسی هر یک از این روش ها می پردازیم اما پیش از بررسی این روش ها بهتر است این نکته را بدانید که قبل از آنکه هر یک از این روش ها را انجام دهید در ابتدا محل سوختگی مبل را از طریق یک مسواک و یا یک برس نرم بر روی سوختگی بکشید تا اگر خاکستری از جمله خاکستر قلیان ، سیگار و …. بر روی مبل وجود دارد از آن زدوده شود. از جمله راه های از بین بردن سوختگی مبل عبارتند از :

  1. می توان برای از بین بردن سوختگی مبل از مایع لباسشویی استفاده کرد به گونه ای که مایع ظرف شویی را تا حدی روی محل سوختگی مالش دهید تا لکه ی سوختگی در آن حل شود سپس با پارچه ای تمیز مایع را از روی مبل پاک کرده و با پارچه ی مرطوبی روی آن را بکشید تا کاملا پاک شود. پس از اتمام این مراحل درصورتی که هنوز هم لکه ای از سوختگی روی مبل دیده شود می توان از اکسیژن و یا پاک کننده ی کلر نیز برای از بین بردن سوختگی مبل استفاده کرد.
  2. اگر جای سوختگی مبل جزئی باشد به راحتی می توان با کمک یک تکه پنبه و کمی الکل آن را از بین ببرید. ابتدا قسمتی از مبل را که دچار سوختگی شده با الکل پاک کرده و سپس بعد از پاک کردن از طریق پن