شستشوی فرش ترک در کرج - قالیشویی مرکزی

شستشوی فرش ترک در کرج


فرش ترک یکی از محبوب‌ترین فرش‌ها در بازار است که با طرح و رنگ‌های متنوع خود که اغلب در رنگ‌های روشن موجود هستند توجه افراد زیادی را به خود جلب می‌کند. فرش‌ها به خاطر وجود گردوغبار و یا ریختن مواد غذایی و ایجاد لکه بر روی آن‌ها ممکن است کثیف شوند و لازم است هر ازگاهی شسته شوند. فرش‌های ترکی نیز مثل همه فرش‌های دیگر احتیاج به شستشو دارند و باید به خاطر حفظ ظرافت و کیفیت آن‌ها با دقت این کار را انجام داد. اگر ساکن شهر کرج هستید برای شستشوی فرش ترک در کرج می‌توانید از قالی‌شویی‌های معتبر مانند قالی‌شویی مرکزی کرج کمک بگیرید.

معرفی فرش ترکی

فرش‌های ترکی که اغلب به خاطر طرح و نقش‌های زیبا و تنوع رنگی بالای خود شناخته می‌شوند جزو پرطرفدارترین فرش‌ها در سراسر دنیا هستند. بدون شک می‌توان گفت فرش‌های ترکی دستباف جزو گران‌ترین فرش‌ها در دنیا هستند که زیبایی و کیفیت این فرش‌ها زبانزد خاص و عام است. این فرش‌ها دارای رنگ و بافت متفاوتی به نسبت دیگر فرش‌ها هستند و همین موضوع باعث بالا رفتن حساسیت و ارزش آن‌ها می‌شود. به

همین دلیل در شستن فرش‌های ترکی برای حفظ کیفیت و سلامت فرش باید نکات خاصی را رعایت کنید تا از این طریق بتوانید جلوی هر نوع آسیب‌دیدگی و ضرر و زیان را بگیرید.

همچنین بخوانید ….

شستن فرش کرمی به‌دلیل حساسیت بالای این رنگ روشن، یکی از چالش‌های بهداشتی در منازل است. فرشی با زیبایی خارق‌العاده و قابلیت همراهی با انواع دکوراسیون که در….

مراحل شستشوی فرش ترک در کرج

فرش‌های حساس و ظریف مثل فرش‌های ترکی باید در چند مرحله و با دقت و مهارت بالایی شسته شوند. برای اطمینان یافتن از حفظ کیفیت فرش ترکی می‌توانید شستشوی آن را به قالی‌شویی‌ها بسپارید، چراکه با این کار می‌توانید مطمئن شوید که هیچ آسیب خاصی به فرش شما نخواهد رسید. مراحل شستشوی فرش ترک در کرج به‌این‌ترتیب است:

غبارگیری

در مرحله اول، غبارگیری فرش‌ها انجام می‌شود تا برای شستشو حاضر شوند.

خیساندن و شستشو

قبل از شستشوی فرش لازم است تا مدت‌زمانی در آب خیسانده شود تا از این طریق ماده‌های شوینده جذب بافت فرش شده و باعث تمیزی بهتر آن شود. بعدازاین کار، با دستگاه‌های مخصوص قالی‌شویی اقدام به شستن فرش می‌کنند و از این طریق هر نوع کثیفی و آلودگی در آن‌ها را از بین می‌برند.

آبکشی

در مرحله آخر با استفاده از نیروی گریز از مرکز و در چندین مرحله فرش به‌صورت کامل آبکشی می‌شود تا هیچ نوع ماده شوینده‌ای در آن باقی نماند.

شستشوی فرش ترک در کرج - قالیشویی مرکزی

معرفی بهترین قالی‌شویی برای شستشوی فرش ترک در کرج

فرش‌های ترکی بارنگ‌های جذاب و بافت طبیعی و زیبای خود جزو حساس‌ترین فرش‌ها محسوب می‌شوند به همین دلیل اگر به‌صورت غیراصولی و نامناسب شسته شوند ممکن است دچار تغییر رنگ، پخش رنگ، آسیب‌دیدگی بافت و غیره شوند. به همین دلیل در همان وهله اول بهتر است این کار به دست قالی‌شویی‌های معتبر بگذارید. اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال این خدمات هستید توصیه می‌کنیم از قالی‌شویی مرکزی کرج که دارای سابقه بیش از پنجاه‌ساله در این حیطه است کمک بگیرید. قالی‌شویی مرکزی بهترین قالی‌شویی برای شستشوی فرش ترک در کرج محسوب می‌شود که تخصص بالایی را در شستشو و تمیز کردن فرش‌های مختلف دستباف و ماشینی ترک دارد.

سخن پایانی

فرش ترکی یکی از بهترین فرش‌ها در جهان محسوب می‌شود که جلوه و زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه هدیه می‌دهد. فرش‌های ترک نیز مثل همه فرش‌های دیگر بعد از مدت‌زمانی احتیاج به شستشو پیدا می‌کنند که می‌توان شستن آن‌ها را در منزل یا قالی‌شویی انجام داد. درنهایت پیشنهاد می‌کنیم برای حفظ کیفیت و سلامت فرش، شستشوی این فرش‌های زیبا را به عهده قالی‌شویی‌ها بگذارید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.