شستشوی قالیچه چسبی - قالیشویی مرکزی

شستشوی قالیچه چسبی


قالیچه چسبی برای جلوگیری از لغزیدن و سرخوردن فرش روی سرامیک استفاده می‌شود. چون اگر از این فرش‌ها استفاده نشود، علاوه بر اینکه ظاهر منزل بهم ریخته و شلخته به نظر می‌آید، ممکن است در اثر افتادن ساکنین موجب ایجاد مشکلاتی در سلامتی هم شود. پس با توجه به کاربرد زیادی این فرش‌ها، لازم است اصول شستشوی آن را هم یاد بگیریم. در این مطلب شما را با روش شستشوی قالیچه چسبی آشنا می‌کنیم.

شستن قالیچه چسبی که به زمین چسبیده

برخی از افراد قالیچه را به شکلی پهن می‌کنند که به زمین چسبیده باشد و برای تمیز کردن هم تمایل ندارند آن را از زمین جدا کنند. در این مواقع باید از دو راهکار زیر استفاده کنند.

همچنین بخوانید ….

قالی‌شویی‌های مختلفی در کرج وجود دارد که خدمات مختلفی را باکیفیت‌های متفاوت به مشتریان ارائه می‌دهند. به همین دلیل ممکن است پیدا کردن قالی‌شویی مناسب در کرج برای….

• شستشوی قالیچه چسبی در منزل

برای اینکه قالیچه چسبی را بدون جدا کردن از زمین بشوئید، می‌توانید از شامپوفرش استفاده کنید. مقدار کمی شامپوفرش را با آب مخلوط کنید، یک تکه ابر را به این محلول آغشته کنید و روی لکه‌های فرش بکشید. درصورتی‌که لکه‌ها قدیمی باشد باید چندین بار روی لکه را با شامپوفرش تمیز کنید تا به خوبی پاک شود.
روش دومی که برای شستن قالیچه چسبی در منزل پیشنهاد می‌شود، استفاده از جوش شیرین است. در این روش هم مقدار کمی جوش شیرین را با آب ترکیب کنید و با استفاده از یک دستمال سفید و نرم روی لکه‌های فرش بکشید. بعد از اینکه تمام لکه‌های مواد غذایی یا چربی‌ها را پاک کردید، با یک حوله‌ی خشک قسمت‌های مرطوب را پاک کنید. در نهایت روی قالیچه را در جهت خواب فرش جاروبرقی بکشید.

• شستن قالیچه چسبی توسط قالیشوئی

قالیشوئی با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارهای پیشرفته و تخصصی به روش خشکشوئی قالیچه چسبی را تمیز می‌کند. در این شیوه از شستشو بعد از غبارزدایی از قالیچه، با استفاده از دستگاه‌های بخار و اسپری مکش تمام لکه‌های روی قالیچه از بین می‌رود.

شستشوی قالیچه چسبی - قالیشویی مرکزی

شستن قالیچه چسبی با جدا کردن از سطح زمین

در مواردی که قالیچه چسبی را از سطح زمین جدا کنید، شستشوی آن راحت‌تر است. فقط در این شیوه باید دقت داشته باشید که شوینده‌ی مناسب و سازگار با الیاف فرش انتخاب کنید که کیفیت فرش را تحت تاثیر قرار ندهد.
در قالیشوئی‌ها معتبر بعد از غبارگیری از شوینده‌های مرغوب و سازگار با الیاف قالیچه و محیط زیست استفاده می‌شود.
همچنین بعد از اتمام فرایند شستشو، قالیچه در گرمخانه‌های صنعتی پهن می‌شود تا رطوبت اضافی آن از بین برود و فرش به طور کامل خشک شود.

معرفی یک قالیشوئی معتبر برای شستشوی قالیچه چسبی

قالیشوئی مرکزی کرج بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه‌ی شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی دارد و برای این کار از ماشین آلات و ابزارهای پیشرفته استفاده می‌کند. علاوه بر خدمات شستشوی فرش، ترمیم و بازسازی فرش و خدمات خشکشوئی مبلمان هم در این قالیشوئی انجام می‌شود. شماره تلفن ۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶ راه ارتباط با این قالیشوئی است.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.