شستشوی فرش با شامپو تگزافون -قالیشویی مرکزی

شستشوی فرش با شامپو تگزافون


همه اطلاعاتی که برای شستشوی فرش با شامپو تگزافون لازم است بدانید

استفاده از شوینده مناسب برای شستشوی فرش دستبافت و ماشینی در حفظ کیفیت آن تاثیرگذار است و باعث می‌شود رنگ الیاف فرش ثابت بماند. قالیشویی‌های معتبر که به رضایت مشتریان و حفظ کیفیت فرش‌ها بعد از شستشو اهمیت می‌دهند، از شوینده‌های درجه‌یک و مرغوب استفاده می‌کنند.

در این مطلب تصمیم داریم شما را با یکی از بهترین شوینده‌های مناسب شستن فرش آشنا کنیم و اطلاعات کامل و دقیقی درباره شستشوی فرش با شامپو تگزافون در اختیارتان قرار دهیم.پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

شامپو تگزافون چیست؟

تگزافون یک ماده سفید و نیمه شفاف است که غلظت مناسبی دارد و از ماده شیمیایی به نام تگزافون سدیم لوریل اتر سولفات تشکیل شده است. این ماده شیمیایی در ترکیبات شوینده‌های مختلف مانند صابون، خمیر دندان و شامپو استفاده می‌شود. استفاده از تگزافون در شامپو فرش هم رایج است.

بین تمام شوینده‌هایی که برای لکه‌برداری و شستشوی فرش مورد استفاده قرار می‌گیرند، شستشوی فرش با شامپو تگزافون پرطرفدار است و برندهای مختلفی این شامپو فرش را تولید می‌کنند.قالیشویی‌های معتبر برای کسب رضایت مشتریان برای شستشوی فرش از شامپو تگزافون استفاده می‌کنند.

همچنین بخوانید ….

با توجه به اینکه شستشوی فرش‌ها توسط قالیشویی‌ انتخاب بسیاری از افراد است، این دغدغه مطرح می‌شود که مواد مورد استفاده در قالیشویی چیست که موضوع مورد بحث ما در این مقاله است …

مزایای شستشوی فرش با شامپو تگزافون چیست؟

قدرت پاک‌کنندگی بالا

یکی از دلایل مهمی که باعث می‌شود شستشوی فرش با شامپو تگزافون طرفداران زیادی داشته باشد، قدرت پاک‌کنندگی بالای آن است. شامپو تگزافون می‌تواند تمام لکه‌هایی که در اثر ریختن نوشیدنی و غذا روی فرش ایجاد شده را تمیز کند. همچنین رنگ کدر الیاف فرش را تمیز و درخشان کند.

در صورتی که فرش‌ها را به یک قالیشویی معتبر بسپارید که شستشوی فرش را با استفاده از شامپو فرش حاوی تگزافون انجام می‌دهد، لازم نیست نگران تمیز نشدن الیاف فرش باشید.

نرم‌کنندگی بالای فرش بعد از شستشو با شامپو تگزافون

یکی دیگر از مزایای استفاده از شامپو فرش حاوی تگزافون این است که فرش بعد از شستشو نرم و لطیف می‌ماند و هیچ اثری از خشکی و زمختی الیاف آن مشاهده نمی‌شود. زیرا ترکیبات موجود در این شامپوها، الیاف فرش را خشن و سفت نمی‌کنند و همانطور که کثیفی و چرک را از لابه‌لای الیاف تمیز می‌کنند، آن‌ها را نرم می‌کنند.

عدم تغییر رنگ فرش بعد از شستشو

شستن فرش با شامپو فرش تگزافون این مزیت را دارد که رنگ الیاف فرش را تغییر نمی‌دهد. تگزافون خاصیت پاک‌کنندگی بالایی دارد، اما رنگ الیاف فرش را سفید نمی‌کند و تغییر نمی‌دهد. بنابراین با استفاده از آن ارزش فرش حفظ می‌شود.

شستشوی فرش با شامپو تگزافون -قالیشویی مرکزی

مناسب برای شستشوی انواع فرش

دغدغه برخی از افرادی که قصد شستشوی فرش با شامپو تگزافون دارند این است که این شوینده برای کدام فرش‌ها مناسب است. بهتر است اطلاع داشته باشید که شامپو فرش تگزافون برای فرش‌های دستبافت و ماشینی قابل استفاده است و هیچ آسیبی به آن‌ها نمی‌زند. حتی برای شستشوی فرش‌های نفیس و گران قیمت هم می‌توان از این شامپوها استفاده کرد.

شستشوی فرش را به کدام قالیشویی بسپاریم؟

قالیشویی مرکزی در کرج مجهز به ماشین آلات تخصصی است و از شوینده‌های درجه یک برای شستن انواع فرش دستبافت و ماشینی، موکت و تابلو فرش استفاده می‌کند. رفوکاران حرفه‌ای این قالیشویی فرش‌های آسیب‌دیده و کهنه را ترمیم و بازسازی می‌کنند.همچنین می‌توانید سفارشات خشکشویی مبلمان و تشک خوشخواب را هم در این قالیشویی ثبت کنید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.