شستشوی فرش‌های قیمتی و قدیمی - قالیشویی مرکزی

شستشوی فرش‌های قیمتی و قدیمی


شستشوی فرش‌های قیمتی و قدیمی را بهتر است زمانی انجام دهید که واقعاً کثیف و آلوده‌شده باشند. به همین دلیل نیازی نیست که حتماً فرش‌های قدیمی و باارزش خود را هرسال بشویید. اگر فرش شما تمیز است و احتیاجی به شستشو ندارد می‌توانید این کار هر دو سال یا حتی هر پنج سال انجام دهید. همچنین این مدل از فرش‌ها به خاطر قدیمی بودن بسیار حساس هستند و روند شستشوی آن‌ها باید با دقت و ظرافت بالایی انجام شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم شستشوی فرش‌های قیمتی و قدیمی را به عهده قالی‌شویی‌های حرفه‌ای بگذارید.

نکات شست‌وشو فرش‌های قیمتی و قدیمی

فرش‌های قدیمی و قیمتی دارای انواع مختلفی هستند و می‌توانند بسته به مدل‌های مختلفی که دارند دارای کیفیت‌های متفاوتی نیز داشته باشند. اکثر آن‌ها به خاطر قدمتی که دارند از ارزش بالایی برخوردار هستند و برای شستن آن‌ها باید نکات خاصی را رعایت کنید. برای مثال اگر خودتان در منزل می‌خواهید این فرش‌ها را بشویید باید مواظب باشید تا احیاناً ناخواسته آن‌ها را دچار آسیب نکنید؛ اما همان‌طور که گفتیم توصیه می‌کنیم به خاطر حساسیت بالای این فرش‌ها این کار را به عهده قالی‌شویی‌ها بگذارید چراکه در قالی‌شویی‌ها از ماده‌های

خاصی برای شستن این فرش‌ها استفاده می‌کنند و به‌نوعی این کار را انجام می‌دهند که هیچ نوع آسیبی به بافت فرش‌ها وارد نشود و کیفیت آن‌ها کاهش نیابد.

همچنین بخوانید ….

تشوی فرش جزو کارهای رایجی است که در زمان‌های مختلف مخصوصاً خانه‌تکانی برای هر خانه‌ای لازم است. بیش‌تر خانه‌های شهری به‌نوعی طراحی‌شده‌اند که فضای مناسبی را برای…

نحوه شستشوی فرش‌های قیمتی و قدیمی در کرج

شستشوی فرش‌های قیمتی و قدیمی به خاطر حساسیت بالای این فرش‌ها دارای اهمیت زیادی است. برای شستن این فرش‌ها حتماً باید از روش‌های سنتی استفاده شود و حتماً باید این کار به‌وسیله نیروی متخصص و ماهر در قالی‌شویی و تحت نظر استادکار قالی‌شویی انجام شود. فرش‌های باارزش و قدیمی بهتر است فقط زمانی شسته شوند که احتیاج به شستشو داشته باشند. در قالی‌شویی‌ها بید زدایی این فرش‌ها به خاطر قدیمی بودن آن‌ها نیز انجام می‌شود و این کار علاوه بر این‌که باعث از بین رفتن آفت‌های موجود در فرش می‌شود بلکه باعث افزایش طول عمر مفید فرش می‌شوند.

قالی‌شویی مرکزی، بهترین مکان برای شستشوی فرش‌های قدیمی در کرج

شستن فرش‌های قدیمی در خانه به خاطر بافت حساس و ظریفی که دارند توصیه نمی‌شود چراکه ممکن است نتیجه خوبی از این کار نگیرید و باعث از بین رفتن زیبایی و جذابیت فرش شوید.

در این مواقع اگر در شهر کرج زندگی می‌کنید می‌توانید با خیال راحت به قالی‌شویی مرکزی اعتماد کرده و فرش‌های قدیمی خود را به این قالی‌شویی حرفه‌ای و قدیمی بسپارید.

قالی‌شویی مرکزی کرج باسابقه بیش از پنجاه‌ساله خود می‌تواند در بهترین شرایط و با کمک دستگاه‌های پیشرفته و مدرن فرش‌های شمارا باکیفیت بالا شستشو داده و در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل دهد.

همچنین قالی‌شویی مرکزی دارای کادر مجرب و حرفه‌ای است و می‌تواند به‌صورت تضمینی فرش‌های شمارا شسته و به‌طور سالم، باکیفیت و تمیز آن را تحویل دهند. به همین دلیل می‌توان گفت قالی‌شویی مرکزی جزو بهترین مراکز برای شستشوی فرش‌های قیمتی و قدیمی در کرج محسوب می‌شود.

شستشوی فرش‌های قیمتی و قدیمی - قالیشویی مرکزی

سخن پایانی

شستشوی فرش‌های قدیمی و قیمتی از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه این فرش‌ها به خاطر قدیمی بودن و ارزش بالایی که دارند آسیب‌پذیر هستند و با یک کار اشتباه ممکن است دچار آسیب‌دیدگی‌های مختلف در بافت و ظاهر شوند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم شستشوی این نوع فرش‌ها را در منزل انجام ندهید چراکه ممکن است ندانسته باعث آسیب دیدن آن‌ها شوید. توصیه می‌کنیم شستن این فرش‌ها را به عهده قالی‌شویی‌ها معتبر مانند قالی‌شویی مرکزی کرج بگذارید و به‌راحتی فرش‌های خود را بدون هر نوع آسیب و در بهترین حالت ممکن به‌صورت تمیز و باکیفیت تحویل بگیرید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.