بازار مبل تهران

بازار مبل تهران


بازار مبل تهران (معرفی مراکز بزرگ فروش مبلمان در تهران)

برای خرید مبلمان در شهرهای بزرگ مثل تهران باید به مراکز فروش مبلمان مراجعه کنیم. به این دلیل که در این مکان‌ها تنوع بالایی از انواع مبلمان در آن مرکز وجود دارد. تنوع هم در نوع محصولات و انواع مختلف مبلمان و قیمت‌های آن است. با مراجعه به این مراکز می‌توانید به ارزان‍ترین و گران‌ترین مبلمان به راحتی دسترسی بیابید.

مرکز فروش مبلمان جاجرود

آدرس بازار مبل جاجرود در در ۲۰ کیلومتری شرق تهران است. این بازار در جاده‌ی آبعلی یا جاده قدیم پردیس است. در این مرکز انواع مبل راحتی، سلطنتی، اداری و میزهای غذاخوری و جلو مبلی برای فروش موجود است.

همچنین بخوانید ….

قالیبافی از صنعت‌های اصیل ایرانی است که در دنیا نیز شهرت زیادی دارد. در اوایل شکل‌گیری این حوزه تمام فرش‌های ایرانی حاصل ماه‌ها صبر و دقت دست هنرمندان برای نقش بستن طرح‌های قالی بود…..

مرکز فروش مبلمان یافت آباد

بازار مبل یافت آباد در چهار راه یافت آباد تهران واقع است و فروشگاه‌های بسیار زیادی در آن واقع هستند.  تنوع قیمتی انواع مبلمان از ارزان‌ترین تا گران‌ترین قیمت‌ها را در این بازار می‌توان مشاهده کرد. این بازار مبلمان پارکینگ هم دارد و با خیال راحت و بدون دغدغه می‌توانید به آن‌جا مراجعه کنید.

مرکز فروش مبلمان  چهار دانگه

شهرک صنعتی چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهر در منطقه ۱۹ تهران است که بازار مبل چهاردانگه در آن واقع است. این بازار یکی از بزرگ‌ترین بازارهای مبل تهران است که فاصله‌ی نزدیکی تا بازار مبل یافت آباد دارد. کسانی که قصد خرید مبلمان دارند می‌توانند از این مزیت استفاده کنند و از هر دو این بازارها بازدید کنند.

مرکز فروش مبلمان مسگر آباد تهران

مسگرآباد در شرق تهران واقع شده است. کارگاه‌های ساخت مبل در این منطقه وجود دارد و انواع کمد میزتلوزیون، نبل سلطنتی، راحتی از تولید به مصرف در این منطقه به فروش می‌رسد. این بازار نسبت به بازارهای دیگر مبل تهران کوچک‌تر است اما قیمت آن به دلیل تولیدی بودن پایین است.

بازار مبل تهران

مرکز فروش مبلمان دلاوران

یکی دیگر از معروف‌ترین بازارهای مبل تهران که در خیابان دلاوران واقع است بازار مبل دلاوران است. در این بازار انواع مبلمان برای سلیقه‌های مختلف در دسترس است. با توجه به این‌که در این بازار رقابت زیادی بین فروشندگان وجود دارد قیمت‌ها منصفانه و عادلانه است و افراد با توان اقتصادی متفاوت به راحتی می‌توانند اقلام مورد نیاز خود را خرید نمایند.

 در بازار مبلمان دلاوران مناسب بودن قیمت دلیل بر کاهش کیفیت نیست. بلکه با مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌توانید مبلمان با قیمت مناسب را خریداری نمایید.

مرکز فروش مبلمان مهستان

یکی از مراکز فروش مبلمان در یافت آباد شرقی بازار مبل مهستان است که هنگام مراجعه به آنجا برای خرید مبلمان قطعاً دست خالی برنمی‌گردید. این بازار بیش از ۱۱۰ واحد تجاری دارد  و می‌توانید بین انواع مبلمان موجود خرید خود را انجام دهید. مبلمان سلطنتی، راحتی و مدرن، انواع تخت خواب یک نفره و دو نفره، میز ناهارخوری در این بازار به فروش می‌رسد.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.