تمیز کردن مبل با دستمال نمدار، جوش شیرین، نمک و دیگر مواردی که در خانه دارید، نمی تواند ذرات ریز آلاینده ها را از بین ببرد. با شیوه های نادرست مبل شویی موجب نفوذ آلودگی به بافت پارچه رویه مبل و حتی اسفنج داخلی مبلمان خواهید شد. شستشوی مبل ها با روش های سنتی به وضوح ظاهر مبلمان را خراب می کند. خدمات خشکشویی با دستگاه مخصوص انجام می شود و بدون آسیب به رویه و اسکلت، مبلمان را تمیز می کند. با توجه به اینکه حمل مبلمان به محل کارگاه به دلیل حجیم بودن آن بسیار مشکل است، ما برای شستن مبلمان در محل حاضر می شویم. سرویس شستشوی مبلمان در منزل یکی از خدمات قالیشویی مرکزی در کرج است.

خدمات مبل شویی چیست ؟

شستشوی مبل، کوسن، پشتی های سنتی و هر حجمی که دارای رویه پارچه ای است، در حوزه خدمات مبل شویی قرار می گیرد. اگر مبلمان کلاسیک یا مدرن دارید، می توانید از خشکشویی مبل در منزل برای تمیز کردن رویه ها استفاده کنید. همه قسمت های جدا شونده مبل ها، نشیمن جدا شونده، پشتی هایی که از مبل ها جدا می شوند، همگی را می توان با سرویس شستشوی مبل با دستگاه تمیز کرد. خدمات مبل شویی تنها یک سرویس فصلی و مخصوص آخر سال نیست. همیشه می توانید از سرویس مبل شویی در قالیشویی مرکزی که یکی از قالیشویی های کرج است، استفاده نمایید.

همچنین بخوانید ….

پادری نوعی فرش، موکت یا گلیم است که میتواند در دکوراسیون و زیبایی منزل تاثیر چشم گیری بگذارد و با توجه به محل قرار گیری آن (ورودی خانه آشپزخانه حمام و دسشویی و…) جنس، طرح و….

خشکشویی مبل در منزل

مبل شویی یک حرفه تخصصی است و نباید توسط افراد بی تجربه انجام شود. برای اینکه کیفیت مبل ها حفظ شود و بافت پارچه رویه مبل و اسفنج ها دچار آسیب نشود، از خدمات خشکشویی مبل در محل استفاده کنید. خدمات مبلشویی و خشکشویی مبلمان آسیبی به مبلمان گران قیمت و لوکس شما نمی رساند ولی همه کثیفی های روی مبل را از بین می برد. شرکت های زیادی در زمینه خشکشویی مبلمان فعالیت دارند. قالیشویی مرکزی در کرج یکی از بهترین قالیشویی ها در کرج می باشد که می توانید با خیالی آسوده خشکشویی مبلمان خود را به متخصصان آن ها بسپارید.

شستشوی مبل با دستگاه

از شامپو فرش هم می توانید برای از بین بردن لکه های تازه قهوه و چای استفاده کنید. بعضی اسپری های تمیز کننده مخصوص هم برای مبلمان به فروش می رسد که به خوبی کثیف کاری های سطحی را تمیز می کنند. اما از بین بردن کامل آلودگی ها و پاک کردن لکه های قدیمی روی مبل به این سادگی ها نیست. هیچ یک از روش های شستشوی خانگی نمی توانند مبل ها را مثل روز اول تمیز و پاکیزه کنند. مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه شیوه ای مطمئن برای نظافت مبلمان است که به رنگ پارچه رو مبلی هم آسیب نمی زند. دستگاه مبل شور، ویژه شستشوی مبلمان طراحی شده و دارای سیستم شستشوی مخصوصی است.

مبلشویی مرکزی در کرج با پیشرفته ترین دستگاه ها و کادری مجرب و متخصص اقداماتی از قبیل مبل شویی در محل با کیفیت بالا و قیمتی مناسب انجام می دهد که به همین دلیل یکی از بهترین مبلشویی ها در کرج می باشد.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.