اب و هوای کرج

اب و هوای کرج


آب و هوای کرج به صورت لحظه ای

کلان شهر کرج در قلب استان البرز، یکی از پرجمعیت‌ترین شهرها در ایران است و به خاطر آب و هوای مطلوبی که دارد، پس از تهران به دومین شهر مهاجرپذیر ایران تبدیل شده است. این شهر که در فاصله چند کیلومتری تهران است، در ارتفاع ۱۳۲۱ متری از سطح دریا قرار دارد و از شمال به استان مازندران متصل می‌شود. این شهر کوهپایه‌ای که رود دائمی چالوس هم در نزدیکی آن قرار دارد، یک شهر بارش‌زا محسوب می‌شود و تقریباً در تمام فصول سال شاهد بارش در آن هستیم. آب و هوای کرج باعث می‌شود قالیشویی‌هایی که از روش سنتی فضای آزاد و تابش آفتاب برای خشک کردن فرش مشتریان استفاده می‌کنند، در اکثر روزهای سال با مشکل مواجه شوند. پس راه حل چیست؟

همچنین بخوانید ….

از مهم‌ترین اصول خانه‌تکانی که تاثیر بسیار زیادی در نمایش ظاهر و نمای خانه دارد، شستشوی فرش ها و مبلمان است. این کار مهم در بیشتر مواقع توسط قالیشویی ها…

گرمخانه گازی، راه حلی برای قالیشویی‌های شهرهای بارش زا

راه حل آب و هوای کرج برای قالیشویی‌ها، استفاده از یک گرمخانه گازی است. در واقع، قالیشویی‌های معتبر و مجاز پس از شستشوی فرش شما آن‌ها را وارد یک دستگاه لوله‌ای شکل می‌کنند و دستگاه با چرخش آب‌ را از داخل تار و پود فرش بیرون می‌کشد. این چرخش به قدری تکرار می‌شود که آب به خوبی از فرش خارج شده باشد. سپس فرش‌ها به داخل اتاقی در بسته به نام گرمخانه گازی هدایت می‌شوند. در این اتاق یک مشعل گاز تعبیه شده است که با انتشار حرارت مناسب، فرش‌های که به صورت طبقاتی در اطراف اتاق قرار گرفته‌اند را خشک کند.

استفاده از سیستم خشک کن اتوماتیک باعث می‌شود قالیشویی های کرج بتوانند در تمام روزهای سال، حتی در روزهای بارانی و برفی هم فرش مشتریان را پس از شستشو خشک کنند. یکی دیگر از مزیت‌های روش خشک کن اتوماتیک نسبت به روش سنتی، از بین نرفتن رنگ فرش بر اثر تابش نور مستقیم آفتاب است.

آب و هوای کرج

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.