بازار مبل کرج

بازار مبل کرج


معرفی بازار مبل کرج

خرید مبلمان یکی از مهم‌ترین اقدامات برای مرتب کردن دکوراسیون در منزل است. انتخاب رنگ و جنس مبلمان و دقت در چیدمان آن از موارد مهمی است که در زیابی خانه اهمیت بسزایی دارد. برای دسترسی به انواع متنوع مبلمان سلطنتی، راحتی، مدرن و میز غذاخوری بهتر است به بازارهای بزرگ مبلمان در کرج مراجعه کنید. بهترین مراکز خرید مبلمان در کرج شامل موارد زیر است.

بازار مبل امام علی در کرج

آدرس بازر امام علی در مشکین شهر کرج است. در این مرکز تولید کنندگان مبلمان را از تولید به مصرف با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رسانند. علت مناسب بودن قیمت برای خریدار این است که دست واسطه در این فروش دخیل نیست و بالتبع قیمت‌ها مناسب‌تر خواهد بود.

اگر می‌خواهید انواع متفاوتی از مبلمان متناسب با بودجه‌ی خود را خریداری کنید حتماً به این بازار سری بزنید.

همچنین بخوانید ….

همان‌طور که می‌دانید، فرش‌های دست‌باف و ماشینی ایرانی در دنیا حرف اول را می‌زنند. دلیل شهرت فرش‌های ایرانی چیزی نیست جز کیفیت تاروپود بالا، طرح‌های خاص و رنگبندی خیره‌کننده. در سال‌ها اخیر….

بازار مبل امام رضا کرج

بازار مبل امام رضا در کمالشهر کرج واقع است. این مجموعه به صورت تخصصی مبلمان و تخت خواب دو نفره به مشتریان ارائه می‌کند. حتی این امکان وجود دارد که مشتریان پارچه و طرح مورد نظر خود را انتخاب کند و از سازندگان مبلمان بخواهند که آن را اجرا کند. با این حساب با مراجعه به این مرکز خرید علاوه بر مشاهده‌ی صدها نوع مبلمان مختلف می‌توانید سفارشات خود را هم به طراحان ارائه کنید.

بازار مبل آرش در کرج

یکی از بزرگترین مراکز فروش مبلمان در کرج بازار آرش است. این بازار در سه طبقه بیش از ۱۰۰ مغازه‌ی فروش مبلمان دارد. در این بازار انواع مبلمان وارداتی ترک مانند مبلمان راحتی، سلطنتی، استیل، چرمی به راحتی قابل دسترس است. مبلمان در این مرکز با ضمانت دو ساله و به صورت اقساطی به فروش می‌رسد.

به همین جهت افراد با توان مالی مختلف می‌توانند در این مرکز خرید کنند.

بازار مبل آزادگان کرج

بازار مبل آزادگان در پل آزادگان واقع است و تعداد بسیار زیادی فروشگاه و نمایشگاه مبلمان در آن واقع است. بیشتر این نمایشگاه‌های مبلمان در بازار یافت آباد هم نمایندگی دارد. بنابراین کسانی که در کرج ساکن هستند می‌توانند به راحتی به این مرکز مراجعه کنند و با تنوع بی‌نظیری از مبلمان با کیفیت مرغوب دسترسی پیدا کنند.

بازار مبل کرج

بازار مبل کوروش کرج

بازار مبل کوروش یک مجتمع هفت طبقه است که انواع مدل‌های مختلف مبلمان در آن وجود دارد. این مرکز خرید با مرغوب‌ترین پارچه و چوب مبلمان را به مشتریان ارائه می‌کند. همچنین برای اطمینان خریداران از کیفیت مبلمان ضمانت ۳۶ ماهه ارائه می‌کند. این موارد در بالا بردن رضایت از خرید مبلمان اهمیت زیادی دارد.

بازار مبل مارکیک کرج

یکی دیگر از بزرگ‌ترین بازارهای مبل کرج بازار مارلیک است. در این مرکز فروشگاه‌های مختلفی وجود دارد که انواع متفاوتی از مبلمان و میز غذاخوری را با قیمت‌های مناسب به فروش می‌رساند.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.