معایب شستشوی فرش با شامپو فرش - قالیشویی مرکزی

معایب شستشوی فرش با شامپو فرش


آیا درباره معایب شستشوی فرش با شامپو فرش چیزی می‌دانید؟

شامپو فرش از پرطرفدارترین شوینده‌هایی است که برای شستن فرش و موکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. اغلب افراد به محض اینکه چیزی روی فرش‌های منزل می‌ریزد، با دستمال یا ابر آغشته به شامپو فرش آن را تمیز می‌کنند.

اما سوال مهم این است که در کنار مزایای متعددی که شامپو فرش دارد با معایب شستشوی فرش با شامپو فرش هم آشنایی دارید یا خیر.پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید و اطلاعات دقیقی درباره معایب استفاده از شامپو فرش به دست بیاورید.

 ایجاد مشکل برای کودکان خردسال

شامپو فرش تمام لکه‌های روی فرش را با سرعت بالایی تمیز می‌کند و الیاف فرش را درخشان می‌کند. اما عیب استفاده از شامپو فرش برای کسانی که فرزند خردسال دارند این است که باقیمانده شامپو فرش لابه‌لای الیاف فرش برای کودکان مضر است.

کودکان روی فرش بازی می‌کنند و ممکن است روی فرش به خواب بروند یا خوراکی که روی فرش افتاده را بردارند و در دهانشان بگذارند؛ پس کودکان در تماس مستقیم با الیاف فرش هستند که شامپو فرش لابه‌لای الیاف آن به خوبی تمیز نشده است.بنابراین یکی از معایب شستشوی فرش با شامپو فرش این است که امکان ایجاد مشکلات پوستی نظیر خارش و حساسیت یا مشکلات گوارشی در کودکان را افزایش می‌دهد.

همچنین بخوانید ….

شامپو فرش محصول شوینده عالی برای استفاده در منازل و در مدت زمانی محدود است که به لطف آن خیلی زود شستشو انجام شده و فرش نیز با سرعت خشک می‌شود. از شامپو فرش می‌توان برای شستشوی انواع فرش، قالی، مبلمان منزل و حتی روکش صندلی‌ها و سقف اتومبیل استفاده کرد. …

کاهش طول عمر فرش با استفاده از شامپو فرش

برخی از افراد فرش‌های دستبافت و ماشینی را در خانه با شامپو فرش تمیز می‌کنند تا لازم نباشد آن را به قالیشویی بسپارند. واقعیت این است که شامپو فرش قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و به راحتی فرش را تمیز می‌کند؛ بدون اینکه نیاز باشد فرش به قالیشویی انتقال داده شود.اما بهتر است اطلاع داشته باشید یکی از معایب شستشوی فرش با شامپو فرش، کاهش طول عمر آن است.

زیرا وقتی از شامپو فرش برای تمیز کردن فرش استفاده می‌کنیم، فرش را آبکشی نمی‌کنیم و شامپو داخل الیاف فرش باقی می‌ماند. به همین دلیل از عمر فرش کاسته می‌شود و نمی‌توانید انتظار ماندگاری از فرش داشته باشید.بنابراین پیشنهاد می‌کنیم فقط در مواقعی که می‌خواهید لکه‌ای را از روی فرش تمیز کنید، از شامپو فرش استفاده کنید و این روش را جایگزین استفاده از خدمات قالیشویی نکنید.

پرزحمت بودن شامپو فرش کشیدن روی فرش

اگر تابه‌حال از شامپو فرش برای تمیز کردن فرش‌های منزل خود استفاده نکرده‌اید، بهتر است بدانید شامپو فرش کشیدن روی فرش کاری پرزحمت است و شما را خسته می‌کند. حتی برخی از افراد با کشیدن شامپو فرش دچار گرفتگی عضلانی هم می‌شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم به جای اینکه درگیر معایب شستشوی فرش با شامپو فرش شوید، یک قالیشویی معتبر را انتخاب کنید و از خدمات آن استفاده کنید.

معایب شستشوی فرش با شامپو فرش - قالیشویی مرکزی

قالیشویی مرکزی کرج

قالیشویی مرکزی عضو اتحادیه قالیشویان است و تعرفه‌های مناسبی برای شستشوی هر متر مربع فرش دستبافت و ماشینی دارد..

در این قالیشویی از شوینده‌های درجه یک و مرغوب استفاده می‌شود که آسیبی به کیفیت و مرغوبیت الیاف فرش نمی‌زنند و چیزی از طول عمر و ماندگاری فرش کم نمی‌کنند.

متقاضیان دریافت خدمات شستشوی فرش و موکت یا رفوکاری فرش‌های کهنه و آسیب‌دیده می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶ یا ۰۲۶۳۲۷۲۷۰۶۰ تماس بگیرند یا اینکه سفارش خود را در سایت قالیشویی ثبت کنند. کسانی که از شیوه ثبت سفارش آنلاین استفاده کنند، می‌توانند از تخفیف‌های ویژه قالیشویی استفاده کنند.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.