خشکشویی فرش در محل

خشکشویی فرش در محل


خشکشویی فرش در محل توسط متخصصین این کار مزایایی دارد. شما می­توانید با استفاده از خدمات شرکت قالیشویی مرکزی این کار را به متخصصین قالیشویی مرکزی بسپارید تا خدمات خشکشویی فرش و موکت شما را بدون کثیف شدن محیط، خیس شدن فرش و ریختن کف در منزل در بهترین حالت انجام دهند.

اصول خشکشویی فرش در محل

لکه برداری فرش

مرحله لکه برداری فرش پیش از شروع خشکشویی فرش انجام می­شود تا به هنگام خشکشویی، لکه بیشتر به تاروپود فرش نفوذ نکند. لکه‌ها در صورتی که عمیق­تر شوند به الیاف فرش آسیب می­زنند. کادر مجرب قالیشویی مرکزی با شناسایی هر نوع لکه، محلول و مواد مناسب از بین بردن آن را نیز شناسایی و انتخاب می­کند؛ و بدین ترتیب، لکه برداری فرش را به صورت دقیق و کامل انجام می‌دهند.

دستگاه های استاندارد

در قالیشویی مرکزی خشکشویی فرش با دستگاه‌های نیمه اتوماتیک پیشرفته  صورت می­گیرد. این دستگاه‌ها به گونه­ای طراحی شده­اند که کاملا استاندارد هستند و هیچ آسیبی به هنگام تمیز کردن به فرش وارد نمی­کنند. دستگاه‌های مدرن خشکشویی فرش علاوه بر خشکشویی خود فرش، ریشه‌های فرش را نیز به طور کامل تمیز می‌کنند.

همچنین بخوانید ….

 فرش ماشینی به دلیل سرعت تولید و ارزان بودن مواد اولیه، بیشتر مورد توجه تولیدکنندگان و جوامع امروزی است. این نوع فرش گونه­ای از قالی است که بر خلاف فرش دستباف با ماشین آلات صنعتی بافته می­شود…..

نظارت افراد متخصص قالیشویی

قالیشویی‌ مرکزی تکنسین­های متخصص خود را به محل‌های مورد نظر اعزام می­کند. این افراد با شناخت انواع فرش و بررسی آن­ها به خشکشویی فرش می­پردازند. همچنین، خشکشویی فرش در محل، با حضور مشتریان و با نظارت آن­ها انجام می‌شود.

شوینده­های مناسب

قالیشویی‌های معتبر، شوینده‌های مرغوبی برای خشکشویی فرش انتخاب می‌کنند. تکنسین­های خشکشویی فرش، شوینده‌های انتخابی را داخل محفظه دستگاه می‌ریزند و به صورت یکدست و با غلظتی مناسب روی فرش پخش می‌کنند. یک شوینده مناسب از زرد شدن و ترکیب رنگ فرش و رنگ­دهی آن جلوگیری می‌کند. برای تمیز کردن ریشه‌های فرش نیز از شوینده‌های مخصوصی استفاده می­شود، این کار ریشه‌ها سفیدتر و تمیزتر می­کند.

شستشوی سریع و کامل

به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، با خشکشویی فرش، نظافت فرش سریع‌تر و دقیق‌تر به انجام می­رسد. با این کار دیگر مجبور نیستید تا چند روز منتطر شستوشو و تحویل فرش­های خود بمانید.

صرفه جویی در هزینه

خشکشویی فرش در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌شود و در نتیجه هزینه­های اضافی بابت جا به جایی فرش دیگر وجود نخواهد داشت. همچنین خشکشویی فرش در محل هزینه­های کمتری نسبت به شستشوی کامل فرش در قالیشویی دارد. بنابراین، خشکشویی در محل باعث صرفه جویی در هزینه حمل و نقل می‌شود.

خشکشویی فرش در محل

قالیشویی مرکزی

کارخانه قالیشویی مرکزی کرج مجهز به کارخانه ای اختصاصی و تجهیز شده به ماشین آلات شستشوی تمام اتوماتیک مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا با یش از ۵۰ سال سابقه در صنعت قالیشویی کرج است. ما در قالیشویی مرکزی در تلاشیم تا با همکاری  استادان و نیروی کار متعهد و مجرب، بالاترین کیفیت خدمات را برای مشتری محترم فراهم آوریم.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.