فرش‌ها مستعد کثیف شدن هستند. بسیاری از ما روی فرش سفره پهن می‌کنیم و ترجیح می‌دهیم به صورت سنتی وعده‌های غذایی‌مان را روی زمین بخوریم. همین باعث کثیف شدن و چرب شدن فرش می‌شود. اولین موردی که برای شستشوی فرش به ذهن شما می‌رسد، استفاده از شامپو فرش است. ما در اینجا می‌خواهیم به بررسی مزایای شامپو فرش و نحوه استفاده از ان بپردازیم.

شامپو فرش محصول شوینده عالی برای استفاده در منازل و در مدت زمانی محدود است که به لطف آن خیلی زود شستشو انجام شده و فرش نیز با سرعت خشک می‌شود. از شامپو فرش می‌توان برای شستشوی انواع فرش، قالی، مبلمان منزل و حتی روکش صندلی‌ها و سقف اتومبیل استفاده کرد. البته شامپو فرش فقط برای شستشوی سطح فرش مناسب است و توانایی تمیز کردن عمق یک فرش را ندارد. شامپو فرش گزینه‌ای بسیار ساده و آسان برای تمیز کردن سطح رویی فرش شما با قدرتی بالا است. با استفاده از این ماده شوینده،‌ هیچگونه لک غذا، چای، روغن و چربی روی سطح فرش شما باقی نخواهد ماند.

همچنین بخوانید ….

فرش ابریشم یکی از زیباترین فرش‌ها است که می‌تواند به خانه شما ظاهر زیبا و شیکی ببخشد. همانطور که می‌دانید این فرش الیاف بسیار ظریف و حساسی دارد و به طبع،‌ نگهداری و شستشوی آن نیازمند حساسیت بسیار بیشتری

شامپو فرش می‌تواند بهترین دوست شما برای پاک کردن آلودگی‌های فرش و گرد و غبار از روی آن باشد. از آنجا که جنس فرش‌ها با یکدیگر متفاوت است، یک شامپو فرش استاندارد مختص به نوع خاصی شامپو فرش تولید می‌شود. بنابراین با استفاده از آن هیچ آسیبی به تار و پود فرش وارد نخواهد شد. اگر شامپو فرش شما از مواد شیمیایی کمتری استفاده کند، رنگ‌های فرش دچار تداخل نخواهند شد و تار و پود فرش نیز نرمی و شادابی خودشان را حفظ می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از شامپو فرش، آسوده بودن کارایی آن است. وقتی شما نحوه صحیح کار استفاده از شامپو فرش‌ها را بلد باشید، بدون دردسر و در کمترین زمان ممکن قادر خواهید بود فرش لک شده یا کثیف‌تان را بشویید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.