قیمت قالیشویی در کرج

قیمت قالیشویی در کرج


قیمت قالیشویی در کرج

از مهم‌ترین اصول خانه‌تکانی که تاثیر بسیار زیادی در نمایش ظاهر و نمای خانه دارد، شستشوی فرش ها و مبلمان است. این کار مهم در بیشتر مواقع توسط قالیشویی ها و خدمات مختلف آنها انجام می‌شود. در تمام شهر های بزرگ تعداد زیادی قالیشویی با داشتن یکسری خمات و سرویس های تقریبا مشابه در این ایام و یا در طول سال برای این کار فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید در هر زمان و هر موقعیتی برای شستشوی فرش ها یا گلیم های خود از خدمات و سرویس های آنها استفاده کنید. کرج از جمله شهرهایی با جمعیت نسبتا زیاد است که در مواقع خیلی زیاد این شهروندان به استفاده از خدمات قالیشویی نیاز پیدا می‌کنند. قیمت قالیشویی در کرج در هر قالیشویی تقریبا متفاوت بوده و با توجه به نوع سرویس و نوع قالیشویی متفاوت است.

برای استفاده از این خدمات می‌توانید از قالیشویی های معروف و محبوب استفاده کرده و با تماس با نزدیکترین شعبه از قیمت های آنها اطلاع پیدا کنید. در اینجا برخی قیمت های پایه را برای سرویس آبشویی قالی ها در قالیشوی محبوب در شهر کرج ارائه کرده‌ایم. دقت کنید که این قیمت ها به صورت پایه در نظر گرفته شده است و قیمت نهایی آنها با توجه به اندازه و جنس فرش های شما متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت های اصلی می‌توانید با شعبه مورد نظر تماس گرفته و از قیمت های اصلی سرویس مورد نظر برای استفاده مطلع شوید. به این نکته توجه کنید که این قیمت ها در هر صورت قیمت های بسیار مناسبی هستند که برای سایر سرویس های آبشویی در نظر گرفته شده‌اند.

دریافت خدمات قالیشویی در کرج
۰۲۶۳۲۷۲۷۰۶۰
۰۲۶۳۲۷۰۰۱۲۶
سفارش آنلاین
روی لینک ها کلیک کنید

قیمت قالیشویی کرج
قیمت قالیشویی کرج

قیمت قالیشویی در کرج

۱٫ شستشوی انواع موکت (نمدیف کبریتی، خواب دار) – متر مربع: ۳۵۰۰ تومان
۲٫ شستشوی انواع فرش ماشینی تا سقف ۱۰۰۰ شانه – متر مربع: ۱۰۰۰۰ تومان
۳٫ شستشوی فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه به بالا و فانتزی – متر مربع ۱۳۰۰۰ تومان
۴٫ شستشوی فرش دستبافت کمتر از ۲۵ رج – هر متر مربع – ۱۸۰۰۰ تومان
۵٫ شستشوی فرش (دستبافت اعلاء و کاشان با رنگ روشن – هر متر مربع: ۲۴۰۰۰ تومان
۶٫ شستشوی فرش دستبافت ۲۵ رج به بالا اعم از گل ابریشم، نایین، اصقهان، تبریز، ابریشم و فرش های کهنه با قدمت ۲۰ سال به بالا، کهنه های عتیقه و فرش های صادراتی، با قرارداد فی ما بین با رعایت عرف بازار
۷٫ شستشوی فرش های ماشینی ابریشم مصنوعی، تیکه دوزی، چرمی و خارجی – با قرارداد فی ما بین با رعایت عرف بازار
۸٫ کرایه رفت و برگشت، بارگیری و تخلیه تا درب واحد مسکونی – تا سقف ۱۲ متر – ۱۵۰۰۰ تومان
۹٫ کرایه رفت و برگشت، بارگیری و تخلیه تا درب واحد مسکونی – بیش از ۱۲ متر – ۲۰۰۰۰ تومان

تبصره: در شتشوی فرش های دست بافت می باید خاک گیری قبل از آب گیری و مو گیری بعد از شستشو حتما انجام گردد و فرش ها خشک صد درصدی تحویل مشتری شود، مضاعفاً اینکه افزودنیهای عامی به منظور ثبات رنگ در صورت ضرورت می باید مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات رنگ برداری به صورت توافقی

هرگونه خدمات لکه‌برداری، سفیدشویی، شامپوشویی، دوبارشوری، نانوشویی به صورت توافقی برای فرش های ماشینی و دستبافت انجام می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.