اتحادیه‌های صنفی با هدف حمایت از حقوق صنفی مشاغل مربوط به صنف خود، ایجاد همکاری و هماهنگی بین کسبه و همچنین حمایت از مصرف کنندگان ایجاد شده‌اند. اتحادیه قالیشویی کرج نیز با همین هدف و متشکل از افراد خوشنام و باتجربه این صنف فعالیت خودش را آغاز کرده است تا با نظارت بر قیمت‌گذاری و فعالیت قالیشویان، بتواند جلوی تخلفات احتمالی را گرفته و با افزایش کیفیت شستشوی قالیشویی‌ها، باعث افزایش رضایت‌مندی مشتریانی شوند که شستشوی قالی خود را به واحدهای صنفی تحت نظارت این می‌سپارند.

 

وظایف اتحادیه قالیشویی کرج

برای انتخاب قالیشویی، حتماً از خدمات شرکت‌های قالیشویی استفاده کنید که از اتحادیه قالیشویی کرج مجوز تهیه کرده‌اند. این شرکت‌های مجاز برای فعالیت‌های خود دارای چارچوب‌هایی هستند و تمام خدمات آن‌ها تحت نظارت اتحادیه انجام می‌شود. ضمن آنکه به شکایت مشتریان هم در سریع‌ترین حالت ممکن رسیدگی خواهد شد.

همچنین بخوانید ….

قالیشویی در مهرشهر | قالیشویی خوب مهرشهر، موضوعی است که در این مقاله در مورد آن صحبت می‌کنیم. برای تسهیل حمل و نقل فرش اغلب افراد ترجیح می‌دهند از خدمات قالیشویی‌های نزدیک به منزل…..

اگر از خدمات قالیشویی‌هایی که مورد تأیید اتحادیه قالیشویی نیستند استفاده کنید، به هیچ یک از فاکتورهای صادر شده و شکایت ثبت شده مشتریان رسیدگی نخواهد شد. شما می‌توانید برای اطمینان پیدا کردن از جواز فعالیت قالیشویی مورد نظر خود می‌توانید به مرکز اتحادیه تماس گرفته و از کارشناسان مربوطه استعلام بگیرید. اما در صورتی که از خدمات قالیشویی‌های مجاز استفاده کنید، شما می‌توانید در صورت بروز هر مشکل از واحد صنفی مربوطه به اتحادیه شکایت کنید.

 

یکی از وظایف مهم اتحادیه قالیشویی کرج حمایت از مصرف کنندگان است. در صورتی که از خدمات یک قالیشویی ناراضی هستید، می‌توانید با حضور در محل اتحادیه نسبت به ارائه شکایت از آن واحد اقدام کنید. لازم به ذکر است که در کمترین زمان به شکایت شما رسیدگی خواهد شد. همچنین در صورت لزوم، شکایت شما به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود تا این سازمان با احظار شاکی و متشاکی، به بررسی پرونده پرداخته و رأی نهایی را نسبت به آن شکایت اعلام کند.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی مرکزی

با سفارش آنلاین خدمات قالیشویی خود از ۱۰% تخفیف ویژه سفارش آنلاین بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.